Skocz do zawartości
Ciszek

 zamknięty Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 12.05.19
Nick gracza: Abu al-Libi
Dowody: http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1905121157-de_train.dem.zip
Świadkowie: obecni na serwerze
Uzasadnienie: Sprawa wyglada tak iz ,  gralem w tt na mapie de train , czyli moim celem bylo podlozenie paki , do konca rundy z minuta na bide , szukalem paki ktorej z reszta pilnowal brailem czytam po gwiazdach , gdy znalazlem to jej nie podnioslem bo walil do mnie w.w pan , @ z afryki zaczal mnie slapowac bo nie dalem sie ubic , i mnie slaynal , to mniej kulturalnie zapytalem go czy mu sie cos nie pomylilo dostalem wowczas bana. Jestem krotko u was w sieci , ale na samym poczatku przygody jakies dziecko mnie banuje bo padlo i nie moze sie doczekac kolejnej rundy .

Edytowane przez Ciszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Ciszek twoim obowiązkiem jest przedstawienie dowodów w postaci dema z tamtej mapy (wklejenie linku w tym temacie).

Nikt nie będzie go szukał za ciebie ;) Przedstaw demo, w przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty.

 

EDIT. @Ciszek uzywaj opcji edytuj. HLTV znajdziesz w tabeli serwerów obok serwera, na ktorym dostałeś bana.

Edytowane przez Squb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
7 minut temu, Squb napisał:

@Ciszek twoim obowiązkiem jest przedstawienie dowodów w postaci dema z tamtej mapy (wklejenie linku w tym temacie).

Nikt nie będzie go szukał za ciebie ;) Przedstaw demo, w przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty.

nie moge znalezc na forum hltv

 

 

[edit] link do dema dodany

Edytowane przez Ciszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, slapowałem, ale nie slay'nąłem, nie wiem kto to zrobił na pewno nie ja, a po drugie zacząłeś wyzywać od najgorszych :) 
Nie mam nic tu więcej do dodania. I wypraszam sobie wyzywania mnie od dziecka, bo nim nie jestem, przestrzegam tylko zasad :)
Bardziej Ciebie bym uznał za "Dziecko", po Twoich słowach, jak bana dostałeś ;).
pozdrawiam.

Edytowane przez Kempes #
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Kempes # napisał:

Witam, slapowałem, ale nie slay'nąłem, nie wiem kto to zrobił na pewno nie ja, a po drugie zacząłeś wyzywać od najgorszych :) Po trzecie jak próbowałem Cię ubić, skoro byłem DEAD ?  :meeting:
Nie mam nic tu więcej do dodania.

 

Czytanie ze zrozumieniem sie klania kolego, A , Po pierwsze przyjacielu , mialem kupe czasu na pake , po drugie ja nie mam obowiazku podlozyc paki za wszelka cene i wylozyc sie graczowi z przeciwnego TEAMU ktory akurat sie tam gdzies czai na nia  , po trzecie po kilku-kilkunastu slapach odrazu dostalem slaya wiec najwidoczniej nie ogarniasz amxx albo Cie jakis kolega uprzedzil , po czwarte od Ciebie dostalem bana a dostales tylko jeden pocisk na 'ZET" bo jestem 1vs1 z graczem Pro + mam kupe czasu na pake, a ciebie enegria rozpiera i nie mozesz sie doczekac konca rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 to ja dałem Ci slaya :)

Po 2, jeśli piszesz takie rzeczy na u@ to się nie dziw, że złapałeś bana ;) Bana faktycznie dostałeś od Abu, ale slaya dałem ja http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=7618 

Po 3 Po pakę nie szedłeś, bo jak byś po nią szedł, to byś slaya nie dostał

Tu są słowa, za które dostałeś bana:

20190512121410_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Ciszek napisał:

 

Czytanie ze zrozumieniem sie klania kolego, A , Po pierwsze przyjacielu , mialem kupe czasu na pake , po drugie ja nie mam obowiazku podlozyc paki za wszelka cene i wylozyc sie graczowi z przeciwnego TEAMU ktory akurat sie tam gdzies czai na nia  , po trzecie po kilku-kilkunastu slapach odrazu dostalem slaya wiec najwidoczniej nie ogarniasz amxx albo Cie jakis kolega uprzedzil , po czwarte od Ciebie dostalem bana a dostales tylko jeden pocisk na 'ZET" bo jestem 1vs1 z graczem Pro + mam kupe czasu na pake, a ciebie enegria rozpiera i nie mozesz sie doczekac konca rundy.

Edytowałem post jakbyś nie zauważył, po drugie nie jestem Twoim przyjacielem. No widocznie mnie kolega uprzedził :). I nie rozpiera mnie energia, po prostu cele są celami. Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
11 minut temu, elo elo 350 napisał:

Po 1 to ja dałem Ci slaya :)

Po 2, jeśli piszesz takie rzeczy na u@ to się nie dziw, że złapałeś bana ;) Bana faktycznie dostałeś od Abu, ale slaya dałem ja http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=7618 

Po 3 Po pakę nie szedłeś, bo jak byś po nią szedł, to byś slaya nie dostał

Tu są słowa, za które dostałeś bana:

20190512121410_1.jpg

heheh , to faktycznie dostales taki pocisk od najgorszych ze musisz sie zamknac w sobie 

8 minut temu, Kempes # napisał:

Edytowałem post jakbyś nie zauważył, po drugie nie jestem Twoim przyjacielem. No widocznie mnie kolega uprzedził :). I nie rozpiera mnie energia, po prostu cele są celami. Koniec.

 

Od tego jest demko na którym bardzo ładnie widać jak wychodze po drabinie odrwadzam sie za paka i zaczyna do mnie walic kolega brailem takze cele sa celami ,  mam na nie kupe czasu ,  i salpy bez podstawna prowokacja pozniej ban

 

[EDIT] Tak wogole beka za @ ktory jest UBTEAM "obiektywnie" patrzy na sprawe w ktora jest zamieszany

Edytowane przez Ciszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bezpodstawne? To jeśli zostanie Ci 15 sekund do końca rundy, to też jak Cię ktoś slapować zacznie, to będzie bezpodstawnie? XD

Jak już dajesz demko, to fajnie by było powiedzieć, która do minuta :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
7 minut temu, elo elo 350 napisał:

Bezpodstawne? To jeśli zostanie Ci 15 sekund do końca rundy, to też jak Cię ktoś slapować zacznie, to będzie bezpodstawnie? XD

Jak już dajesz demko, to fajnie by było powiedzieć, która do minuta :)

 

Co ty se jaja robisz , w UBTEAM jestes to jest twoj obowiazek ogladac dema i sobie poszukaj, a ja jestes tak leniwy to nie trza bylo sie pchac do UBTEAM, a pozatym grales wtedy widziales kiedy bana dostalem ;)

Nie wiem ktora minuta , wszedlem zagralem kilka rund dostalem bana . wiem o ktorej godzinie 13:14:18

 

[EDIT] tak jesli mi zostaje 15s do konca rundy i jestem obok paki i wali do mnie gosc to jej nie biore tylko proboje go zabic ;), Ciezko by ja bylo podlozyc gdyby sie bylo martwym :D

Edytowane przez Ciszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obejrzałem te demo i CO TU JEST NIE TAK? Powiedzcie mi jak kolega miał zrobić cele(mimo iż nie uciekł z site'u,paka była pilnowana, a on jako tako starał się ją wziąć)? Powiedzcie mi co tu było nie tak? 

 

@elo elo 350 nie wiesz że czasy na demkach mają obowiązek dać tylko admini? U graczy jest to nieobowiązkowe i mogą zrobić to z własnej woli...

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Ciszek Cele mapy są chyba ważniejsze od killi ;) i nie pouczaj mnie, co mam robić :) to, że w tedy grałem, to nie znaczy, że wiem, w której minucie dostałeś bana, czy tam o co masz wąty ;)

Zostało Ci 15 sekund, do podłożenia paki, ale faktycznie była pilnowana, ale i tak nie wiem w czym problem, skoro tu chodzi o tego bana, który Ci się należał, za to co napisałeś na u@

@Kyou Wiem to ;) Nie tak jest to, że po tym slayu zaczął wyzywać na u@

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, elo elo 350 napisał:

@Ciszek Cele mapy są chyba ważniejsze od killi ;) i nie pouczaj mnie, co mam robić :) to, że w tedy grałem, to nie znaczy, że wiem, w której minucie dostałeś bana, czy tam o co masz wąty ;)

Zostało Ci 15 sekund, do podłożenia paki, ale faktycznie była pilnowana, ale i tak nie wiem w czym problem, skoro tu chodzi o tego bana, który Ci się należał, za to co napisałeś na u@

No właśnie jest problem, by gdyby nie było slap'ów i slay'a to by nie było obrazy.

24 minuty temu, elo elo 350 napisał:

Bezpodstawne? To jeśli zostanie Ci 15 sekund do końca rundy, to też jak Cię ktoś slapować zacznie, to będzie bezpodstawnie? XD

Śmiechłem, Podałeś przykład, który jest tak naprawdę bez sensu.

 

Dobra, nie ma co więcej syfu tu robić. Gracz grał normalnie, starał się wykonać cele , a slap'y były bezpodstawne. Innaczej by było gdyby kampił gdzieś do końca rundy, podczas gdy ma możliwość podłożenia paki. Nauczcie się rozróżniać kiedy ktoś nie wykonuje celi...

 

@elo elo 350 dostajesz ostrzeżenie w dziale UBT za pokazanie znajomości regulaminów w tym temacie. @Kempes #'a zostawiam s@.

Ban za samą obrazę był słuszny, lecz w takiej sytuacji zdecydowanie za długi, on już minął, więc możesz już grać

Temat zamykam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...