Skocz do zawartości
Salvador

 odrzucone Salvvadorczyk v2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Salvvador
Wiek:16
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem adminem w innych sieciach,głownie na serwerach cod mod/jailbreak
Znajomość AMXX (W skali 1-10):Mocne 6
Staż w CS-sie: 4 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Ponieważ jestem bardzo aktywnym graczem,a zdarzają się momenty w których bardzo brakuje administratorów i wbijają takie unnamedy albo Adminy CSSETTI xd
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około 1-4 gdzieś koło tego 
Kontakt: Steam,Messenger,gg,ig
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Salvvador/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to okres próbny nic nie mogę więcej dodać @syjon.@Kempes #@Malutka zapraszam do wypowiedz Adminów oraz graczy którzy dobrze znają ten serwer i osoby na nim grające do wypowiedzenia się w tym temacie @Gormit lowca kotow @Losikadmini mogą decydować ale też głosy graczy się liczą

Edytowane przez Nemezis ad
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pogorszyłeś się ostatnio...

Mówiłeś, że GT będzie dalej na takim samym poziomie jak wcześniej. Jakoś tego nie widać.

Pochwaliłeś się niejednokrotnie znajomością regulaminu, która jest  na poziomie zerowym.

Wybacz, ale jestem na NIE. :) 

Btw. @Nemezis ad COD400 ma OP, więc zostaw mu decyzję. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Typie z czym do ludzi, proste że NIE:

-ludzie cię nie rozpoznają

-o znajomość regulaminu bym się chętnie kłócił

-raz jesteś raz cię nie ma jak murzyn na pasach

 

Edit: @Salvador w du**e to mam że grasz dłużej ode mnie, ja tu podania nie składam. Poza tym jak widziałem jak czasem jak txt wbijasz nieświadomie czy świadomie to widzę jak bardzo regulamin ogarnąłeś. A co ma twoje GT do mojego w tym podaniu to też nie mam pojęcia.

 

Edytowane przez Wicevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Wicevil napisał:

Typie z czym do ludzi, proste że NIE:

-ludzie cię nie rozpoznają

-o znajomość regulaminu bym się chętnie kłócił

-raz jesteś raz cię nie ma jak murzyn na pasach

Ludzie mnie nie rozpoznają? 

Gram dłużej na ten sieci niż ty,to że ty mnie rozpoznaje to nic nie znaczy po 2 regulamin już ogarnołem po 3 porównaj moje GT do twojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wymaganie praktycznie spełniasz jednak musisz przekonać do siebie resztę adminów, ponieważ macie być zgraną ekipą. Na ten moment odrzucam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...