Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:20.05.2019 godzina około 18:00
Nick Admina/Gracza:nie mogę określić
Dowód(Ss'y/Demko):nie mam
Uzasadnienie:Otrzymałem bana grając na serwerze 1vs1 nie używając żadnych wspomagaczy dlatego uważam że poziom tego serwera jak i również administracji jest strasznie niski i przez parę graczy skarżących się na mój styl gry otrzymałem bana prawdopodobnie bez jakiegokolwiek sprawdzania i bez żadnego uzasadnienia. najprawdopodobniejszym powodem otrzymania przezemnie bana było to że grałem wówczas na koncie kolegi(przez co na mainie też mam bana na tym serwerze) które dopiero co założył i że większość graczy irytowało że nie potrafią ze mną wygrać oraz niski poziom ilorazu inteligencji obecnego na serwerze admina który bez jakiegokolwiek sprawdzenia wlepił mi odrazu bana. 
Świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę podaj swój nick, gdyż to bardzo możliwe, że to Ja Ciebie zbanowałem, bo dziś właśnie na arenkach zbanowałem przez przypadek złego gracza. 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1:37-Coś szybko wystrzeliłeś/ +B/-B,

2:01- Nie wiem może to moje zwidy, lecz szybko wystrzeliłeś coś/ +b/-b,

To wszystko co tutaj mogłem wypisać na Ciebie.

Zbanowałem Cię za te 2 akcje na początku przez komendę na specie sm_stealth, nie mam nic do dodania za mało na bana, wiem przepraszam za to! 

 

Posłuchaj znalazłem teraz bana na tym main koncie---->http://mhpoch.hekko24.pl/sourcebans/index.php?p=banlist

Czyli zostałeś zbanowany przez console, czyli coś musisz mieć w plikach, Ja już to zostawiam, ale @Kyou oraz @Arcanos zostawiam to Wam.

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


28 minut temu, WaRninG1 napisał:

1:37-Coś szybko wystrzeliłeś/ +B/-B,

2:01- Nie wiem może to moje zwidy, lecz szybko wystrzeliłeś coś/ +b/-b,

To wszystko co tutaj mogłem wypisać na Ciebie.

Zbanowałem Cię za te 2 akcje na początku przez komendę na specie sm_stealth, nie mam nic do dodania za mało na bana, wiem przepraszam za to! 

 

Posłuchaj znalazłem teraz bana na tym main koncie---->http://mhpoch.hekko24.pl/sourcebans/index.php?p=banlist

Czyli zostałeś zbanowany przez console, czyli coś musisz mieć w plikach, Ja już to zostawiam, ale @Kyou oraz @Arcanos zostawiam to Wam.

ale tak jakby z tego co widze o ile mam racje bo jakoś strasznie się na tym nie znam ale widze że powód to duplikowanie kont coś w tym stylu i chciałem poprostu powiedzieć że było to konto na którym mój znajomy grał u mnie, nie wiem czy to coś da ale to jedyna co moge powiedzieć w tym przypadku jeżeli to prawdziwy właściwy powód za który jestem zbanowany na tym koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...