Skocz do zawartości
WaRninG1

#192 - Pytanie Dnia

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                             image.png.e383f2df05af64e57ee829134534a41e.png  

 Czy jesteś za legalizacją związków homoseksualnych w Polsce? Jakie masz zdanie o adopcji/wychowywaniu dzieci przez pary jednopłciowe? 

 

 

 

                                                                                                   

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie to napiszę tak, nic do takich ludzi nie mam, mało mnie interesują. Ich życie, nie moje, nie będę komuś zaglądać w łóżko z kim sypia. Niech im będzie, za legalizacją mogłabym być od biedy. ? Ale co do tego by mieli pod swoją opieką dzieci, to jednak zdecydowanie na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już to gdzieś pisałem wiec sie powtórze - Jestem tolerancyjny, ale wolałbym żeby to sie nie szerzyło. Nie jestem za adopcją dzieci członków LGBT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie jestem za i nie bede , mam prawo wyrazic wlasne zdanie wiec dla mnie to jest choroba ktora powinno sie leczyc. Kazdy powinien zostac wychowany na normalne zycie i nie powinno byc ulg dla LGBT oraz tymbardziej adopcji. Sami siebie skazuja na gorsze traktowanie i brak posiadania dzieci. Jak juz ze soba chca byc , to nie musza tego okazywac publicznie w zaden sposob. Czego oczy nie widza tego sercu nie zal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...