Skocz do zawartości
    JAKoB

Do zmiany :D

Siemka , przygotowałem kilka rzeczy które przyda się udoskonalić/zmienić.

1. Drop surowców , jest to serwer o trybie easy hc czyli gra na nim powinna polegać na szybkim nakopaniu EQ  i wyruszeniem na klepe , a tutaj taki klops po wbiciu 30lvl na pasku mój ekwipunek pełen był cobla , niczego więcej tylko cobel Przykładowy drop na taki tryb : 

Diament: 8%

Szmaragd: 4%

Złoto: 10%

Żelazo: 15%

Węgiel: 20 %

Redstone: 17%

Enderperła: 1%

Obsydian:5%

Jabłko: 1,5%

Proch: 2%

Piasek: 4%

Lapis: 5%

Książka: 4%

A jak już przy dropie jesteśmy to nie zaszkodzi dodać do menu komendy drop zakłądki z dropem z CobbleX / skrzynek premium

2.Kit start

Enchantowanie kamiennego kilofa jest złym pomysłem z uwagi na to że przy enchancie eff 4 zaczynają bugować się bloki rud z powodu zbyt szybkiego kopania słabym kilofem o takich parametrach w grze 

Kit start: 

1.Kamienny kilof :

-Unbreaking 5

-Eff 2

-Fortune 3

2.Kamienna siekiera: 

-Eff 2

- Unbraking 2

3.64 mięsa

4.Łódka 

5.16 desek

3. Itemy na gildie:

No za trudne są , znaczy jeżeli  drop- będzie konretniejszy to nie ma problemu  , ale dla podniesienia poziomu trudności i zwiększenia zabawy płynącej z gry powinniście zwiększyć ilość pojedynczych przedmiotów na gildie tutaj np.

zamienić skrzynki na barwione szkło

dodać liście oraz np. szafę grającą/chleby/siano etc dla urozmaicenia rozgrywki

4. Moby , wyłączyć spawnowanie się mobów na spawnie generuje to tylko dodatkowe przeciążenie sektora spawnu 

5.Działa tylko jeden róg z losowym teleportem :D

6. Paczka antycheat - jeżeli chcecie na poważnie ruszyć z serwerem  EasyHC który przyniesie realne zyski przydałoby się nawiązać współpracę z blazingpackiem który oferuje jak na razie niezawodna paczkę powstrzymującą graczy od używania wspomagaczy  

7. regulamin 

- zakaz afkowania na serwerze no niestety tzw. "kopanie na afku" jest nieodłączną praktyką stosowaną przez graczy na każdego rodzaju serwerach 

-Zakaz podszywania się pod innych , ale w jakim sensie ?

8. Logowanie Fajnie dla wygody byłoby mieć włączone logowanie premium (Gracze posiadajacy konta premium dołączają do gry automatycznie bez potrzeby logowania) oraz zeby zwykli gracze nie musieli logować się dwukrotnie po wejściu na serwer i wybraniu trybu.

9.  opuszczanie spawnu , powinno być łatwe z każdej jego strony a od soutch mamy "zamek premioum" który swoja drogą nie jest jakimś super dobrym pomysłem szczególnie jeżeli ten "dywan" w każdej z tych stref rzeczywiście jest tym dywanem z którego od samego chodzenia po leci xp i surowce

no i 10.    po wpisaniu komendy /pomoc zauważyłem komendę "amulet" nope , sprawdza sie to na serwerach typu RPG czy MegaEQ i inne takie ale nie na easy hc z doświadczenia wiem ze nie jest to najlepszy pomysł.

Dziękuję za uwagę w razie pytań zapraszam na pv oraz oferuję swoją pomoc w wprowadzeniu zmian jako osoba z dość sporym doświadczeniem w pracy nad tego typu serwerami.

Dzięki, za owe propozycje.

1. Drop, który napisałeś jest według mnie za duży. Gracze są szybko się znudzą jeżeli będą po 5 minutach kopania mieli całe ekwipunki.

2.  Twoja propozycja kitu start dla mnie jest zła + rudy się nie bugują (może to błąd u ciebie)

3. Itemow na gildię bym nie zmieniał - nie może być za łatwo.

4. Na spawnie moby są wyłączone.

5. Losowy teleport działa tylko trzeba kliknąć 3 razy przycisk.

6. Paczka antycheat jest a jeżeli chodzi o blasingpacka to nie jest to narazie na fundusze serwera - tanie to nie jest.

7. Zakaz afkowania - chodzi o zajmowanie slotów (stanie w jednym miejscu przez jakiś okres czasu). Natomiast z podszywaniem się pod innych chodzi o np. tworzenie nicków podobnych do administracyjnych, pisanie w stylu jestem adminem i was  wszystkich zbanuje zaraz.

8. Na lobby można wpisać /zapamietaj - logowanie automatyczne.

9. Spawn będzie rozbudowywany, natomiast jeżeli chodzi o dywany w strefie VIP i SVIP to nie lecą z nich surowce i xp.

10. Amuletów nie ma.

Tematu nie zamykam - poczekam na wypowiedź innych członków administracji.

Przy obecnym dropie po nakopaniu 30lvl na pasku miałem w eq cobel , zero surowców 

fajnie by było jakby jeszcze prosto do eq leciał 

Drop musi być większy bo to easy hc jest,  już większy drop na hardcorach dają xD 

A z bugowaniem się rud chodzi o to iż przy zbyt szybkim kopaniu odnawiaja sie , po prostu enachnt eff jest za duży jest dużo lepiej dorzucić siekierę i kilof z mniejszym enchantem niż sam kilof 

I właśnie jest na odwrót gracze nie nudzą się  przy szybkim zdobywaniu itemow , a przy zbyt wolnym robieniu tego 

Gram w te grę "profesjonalnie"? Chyba tak można to określić od czasów skkf :D wim co mówia

Napisano (edytowany)

Myślę że mogę się wypowiedzieć bo najaktywniejszym graczem jestem.

1.Jedynie drop obsydianu można zwiększyć 

2.co do kitów to ja nw nigdy nie używałem 

3. Według mnie itemy na gildie jest wprost banalnie zdobyć,wystarczy chwile pograć i masz lub się dogadaj z innymi żeby Ci pomogli 

Drugi Post

1.Idź na random i kop poniżej wyznaczonych poziomów i polecam włączyć drop xD

2.Nie zgodzę się, jedynie co można poprawić z dropem to jest obsydian 

3.Gracze się nie nudzą bo próbują osiągnąć "top" i dlatego się gra ,a nie żeby bo 1h mieli wszystko i niszczyli to popadnie 

To jest moje zdaniem, resztę zostawiam Administracji 

Edit:

W każdej grze typu multiplayer i wszystkie osoby próbują udowodnić że są najlepsze także w MC

Edytowano przez PlayHard

Napisano (edytowany)

Drop mam włączony :D

I,  ci do "gracze się nie nudza bo próbują osiągnąć top" jeżeli chodzi o serwery CS to owszem tak jest,  ale tutaj mamy doczynienia z minecraft,  tutaj jak community tak i rozgrywka oraz grywalność na serwerze kompletnie się od siebie różnią 

Edytowano przez JAKoB

1. Drop zostaje taki jaki jest. Dodamy jedynie jeszcze piasek. 

2. Siekierka jest zbędna. Gracz ma dostęp do /kit drewno co już ułatwia grę. ;) Został dodany mieczyk kamienny ostrość I.

3. Itemy na gildie za trudne? Dobraliśmy je w taki sposób żeby nie było za łatwo i za trudno. Jak ktoś chce to w przeciągu kilku godzin może zdobyć itemy. 

4. Jedynie gdzie spawunują się moby to na spawnie w strefie bossów gildyjnych. :)

5. Działają wszystkie guziki tylko jest włączony antyspam. :)

6. Jest wgrana paczka antycheat. Jak tylko się uda spróbujemy skontaktować się z blazingpackiem. 

7, 8, 9.  @extraJJ wyjaśnił.

10. Komenda usunięta. 

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.