Skocz do zawartości
    szymczaak17

Podanie na admina

Napisano (edytowany)

Imię: Adam
    Nick: deu
    Doświadczenie na Stanowisku Admin: nie miałem żadnych doświadczeń, ale bardzo szybko się uczę :)
    Znajomość SM/10: aktualnie edukuje wszystkie komendy i znam już praktycznie każdą, więc taka mocna 6
    SteamID: STEAM_0:1:71815338
    Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/deuuuu/
    Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/deu/145.239.16.111:27016/
    Od kiedy grasz na serwerze: na serwerze gram już bardzo długo, aktualnie jestem w topce na 2 miejscu :) 
    Ile dziennie grasz na serwerze: oj myślę, że od 2-3h to na spokojnie
    Dlaczego chcesz zostać adminem: na serwerze jestem bardzo rozpoznawalny i praktycznie zawsze gdy jest cheater brakuje mi możliwości zbanowania go :/ Jestem osobą bardzo kulturalną i zdyscyplinowaną. Mam swoje zasady i twardo idę po swoje. Myślę, że idealnie nadawałbym się na admina i pilnowałbym porządku na serwerze. Warto wspomnieć, że mam przegrane bardzo dużo godzin w counter strike i mam doświadczenie jeśli chodzi o cheaterów, ale nie tylko. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie :) 

Pozdrawiam!!

Edytowano przez szymczaak17

Neutralny

-GT, popraw i będzie ok,

+Wiek,

+/-sm,

+staż,

-Doświadczenie.

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.