Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Fresh
Wiek: 14lat,  jestem po mutacji.
Doświadczenie (w byciu adminem): Będzie to mój  Drugi raz.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7,5/10
Staż w CS-sie: Gram w CS GO Ponad 2 lata i mam 700h łącznie ze starym kontem.
Steam / NonSteam:  Kupiony mam.
Dlaczego Ty: Bo jestem dojrzały, gram codziennie, jestem pomysłowy, a przede wszystkim jestem pomocny.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Od Poniedziałku do Piątku jest to 7 godzin, a w dni wolne jest to 8 godzin.
Kontakt: Steam, Discord  i Ts3.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Fresh/145.239.19.229:27015

Edytowane przez Exodiux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fresh byłby dobrym adminem ponieważ często wchodzi , duzo gra na serwie , pomaga nowym graczom oraz ogarnął by ogólną patologie na serwie gdy nie ma adminów [cheatowanie , krzyczenie na voice chacie oraz wyzwiska kierowane w innych uczestników]. Fresh jest ogarniety , nie wyzywa. Pozdro od bobera XD <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Exodiux ja popieram zdanie fresh aby poszedł na  admina jak gram na serwerze a jestem dosyć często i go praktycznie widzę cały czas i serwer potrzebował by takiego admina które jest bardzo często i wspieram gi w tym

2 godziny temu, Exodiux napisał:

Nick: Fresh
Wiek: 14lat,  jestem po mutacji.
Doświadczenie (w byciu adminem): Będzie to mój  Drugi raz.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7,5/10
Staż w CS-sie: Gram w CS GO Ponad 2 lata i mam 700h łącznie ze starym kontem.
Steam / NonSteam:  Kupiony mam.
Dlaczego Ty: Bo jestem dojrzały, gram codziennie, jestem pomysłowy, a przede wszystkim jestem pomocny.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Od Poniedziałku do Piątku jest to 7 godzin, a w dni wolne jest to 8 godzin.
Kontakt: Steam, Discord  i Ts3.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Fresh/145.239.19.229:27015

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Doświadczenie -

Wiek -

Manipuluje ludźmi na serwerze. Między innymi mówi zeby napisali mu pod podaniem ,,Jestem na tak"

700 godzin przez 2 lata trochę cienko jak na granie codziennie po 7-8 godzin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


43 minuty temu, iwo287 napisał:

Doświadczenie -

Wiek -

Manipuluje ludźmi na serwerze. Między innymi mówi zeby napisali mu pod podaniem ,,Jestem na tak"

700 godzin przez 2 lata trochę cienko jak na granie codziennie po 7-8 godzin 

Jeżeli mogę odpowiedzieć to chciałbym powiedzieć że nie "manipuluje", a tylko wysłałem linka z podaniem i  powiedziałem że  jeśli chcą to niech mnie wesprą, w sumie to się nie dziwie  że są za mną bo mało kiedy wbija jakiś admin bo najzwyczajniej czasu nie mają. W sumie, to napisałeś jedynie pod moim podaniem by się odegrać za to że ja ci napisałem. 0.o

Edytowane przez Exodiux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...