Skocz do zawartości
iwo287

 zamknięty Podanie na administratora rafal75 rw ☂ 

Rekomendowane odpowiedzi

 Wymagania!

Przegrane minimum 50 godzin na serwerze     -    ale nabije na spokojnie serwer ma potencjał 
Sprawny mikrofon     +
Kultura osobista, dojrzałość, umiejętność pracy w zespole    +
Odpowiedzialność   +
Brak ostrzeżeń na koncie forum   +
Minimum 16 lat + Mutacja głosowa   +
 Aktywność na serwerze   +
Przynajmniej 5 postów na forum   - wszystko w swoim czasie :) mam kilka propozycji co do cod mod'a 
Prywatne konto Steam    +
Znajomość Regulaminu   +


Nick:  ✪ rafal75 rw ☂      https://steamcommunity.com/profiles/76561198086267135/
Wiek:   18
Doświadczenie (w byciu adminem):   Bardzo duże 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):  10
Staż w CS-sie:    Gram od około 2010 za dzieciaka od zawsze gralem na cod modach czy na surfach z klasami w cs 1.6 okolo 2400h a w cs go 2988 
Steam / NonSteam:     Steam
Dlaczego Ty:  Po ocenie mojej gry można stwierdzić że jestem doświadczonym graczem, po mojej grze na serwerze nie spotkałem nikogo który pasował by mi do jakiejś większej rangi niż kalach czy szeryf a tacy gracze z małą rangą nie wiedzą czasami jak wygląda cheater. Spędzilem 2 godziny na serwerze i juz nabilem top 1. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:    W weekendy od rana do wieczora a od poniedziałku do piątku  4-8h
Kontakt:   Steam FB TeamSpeak Discord 
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/✪ rafal75 rw ☂/145.239.19.229:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, Exodiux napisał:

Jestem na nie, gość dopiero wbił na serwer, jeden dzień gra i chce admina.

,,Gość dopiero co wbił na serwer" no może i to prawda ale już zdobyłem top 1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


41 minut temu, iwo287 napisał:

,,Gość dopiero co wbił na serwer" no może i to prawda ale już zdobyłem top 1 

Zdobyłeś top 1 grając klasą "Saper" która ma p90 oraz dostawałeś punkty do rankingu głównie ze względu na osiągnięcia które się bug'ują na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Exodiux napisał:

Zdobyłeś top 1 grając klasą "Saper" która ma p90 oraz dostawałeś punkty do rankingu głównie ze względu na osiągnięcia które się bug'ują na serwerze.

Ty grasz klasami premium. Klasa nie ma nic do rzeczy a osiagniecia dostawal każdy :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, iwo287 napisał:

Ty grasz klasami premium. Klasa nie ma nic do rzeczy a osiagniecia dostawal każdy :)  

Osiągnięcia które są z bug'owane i  raczej będę wnosił o to żeby  ci z resetowali ranking za z bug'owane osiągnięcia.

Edytowane przez Exodiux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...