Skocz do zawartości
BrazilBob

 pozytywne prośba o unbana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: BrazilBob
Godzina, data zdarzenia: 17:30
Mapa:Mirage
STEAM_ID / IP: https://steamcommunity.com/id/Zezarooo/
Uzasadnienie: Po rozegraniu 3 rund gdzie raz sprawdzilem pozycje i zabilem gracza w następnej rundzie zrobiłem 4k w tym 1 hs z deagla i dostalem niesłusznego perm bana za ''cheatowanie''. Proszę o odbanowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To Ja Ciebie zbanowałem, więc dam rozpiskę.

29:10- wcelowanie się w konekta, jak wiedział, że tam był jego Mate w dodatku z takim prifire?/+B,

30:18-Wiedział, że tam był na CT, ale to może moja pomyłka, może nie usłyszałem/+b/-b

30:28-Celowanie po modelu, po ścianie, oraz celownik tam poleciał trochę na głowę/+B,

W związku z tym, że nie jestem pewny daje też tą rozpiskę do rozpatrzenia OP UBT @Kyou

Moim zdaniem spalony szczególnie za tą 1 akcję, w której wszedł se na typa z prefire'm.

Link do demka:http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190608-1707-de_mirage.dem.zip

 

 

 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


29:10 +/-B/+B

130:18 +/-B

30:28 -B słychać było kroki dwóch osób. 

UB 

@WaRninG1 ode mnie dostajesz +1 w dziale adminów UBT, za słowa "pi******ę, nie sprawdzam, banuję" "czekaj, narazie gram", funkcja admina nie jest po to, by się popisywać przy graczach, a tym bardziej jako UBT powinieneś się zachowywać. 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...