Skocz do zawartości
Oskar_mistrz :D

 zamknięty Upośledzenie czy debilizm??

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 20:30 około 

Nick Admina/Gracza: @Bonjur

Dowód(Ss'y/Demko): http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190611-2019-de_mirage.dem.zip

Uzasadnienie: Gram sobie spokojnie jest akcja jakieś dziecko włącza muzykę przez mikrofon/ drze się, a admin nic to zacząłem na początku mówić kulturalnie, aby wyłączył tak ową muzykę. Admin dał mi "bana" (muta) na 120 min. Tylko za co?? Tak przyznaje się wyzywałem go (to dziecko), lecz on po tym zaczął wyzywać moich rodziców, potem ja jego. A admin zareagował na sam koniec. Admin powinien upomnieć mnie w pewien sposób, a tego nie zrobił, czyli nie wypełnił swojego obowiązku. Pozdrawiam. 

Świadkowie: xx

 

4. Micro + 15: mute. !!!!!!

5. Puszczanie muzyki na serwerze: mute/kick (według uznania). !!!!! 

7. Obrażanie Admina/Gracza: Ban 30min - 1 dnia (Można najpierw upomnieć). !!!!

15. Brak kultury(Przeklinanie): Ban + 5min (najpierw upomnieć) !!!!!!!!

Admin chyba się z tym nie zapoznał. (Najbardziej ważne w tej sprawie rzeczy)

Domagam się dla tego kogoś +1. Polecam sprawdzić znajomość regulaminu. Kolejna sprawa:

10. Admin ma obowiązek reagować na wszystkie prośby/problemy/pytania/sprawdzenia gracza. 

Zapytałem na u@ jaki ma nick na forum ponieważ, chciałem złożyć skargę on nie odpisał mi!

DEBILIZM! @aquax następnym razem sprawdź wiedzę admina. :)

Edytowane przez Oskar_mistrz :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 godzin temu, Oskar_mistrz :D napisał:

Data/czas zdarzenia: 20:30 około 

Nick Admina/Gracza: @Bonjur

Dowód(Ss'y/Demko): http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190611-2019-de_mirage.dem.zip

Uzasadnienie: Gram sobie spokojnie jest akcja jakieś dziecko włącza muzykę przez mikrofon/ drze się, a admin nic to zacząłem na początku mówić kulturalnie, aby wyłączył tak ową muzykę. Admin dał mi "bana" (muta) na 120 min. Tylko za co?? Tak przyznaje się wyzywałem go (to dziecko), lecz on po tym zaczął wyzywać moich rodziców, potem ja jego. A admin zareagował na sam koniec. Admin powinien upomnieć mnie w pewien sposób, a tego nie zrobił, czyli nie wypełnił swojego obowiązku. Pozdrawiam. 

Świadkowie: xx

 

4. Micro + 15: mute. !!!!!!

5. Puszczanie muzyki na serwerze: mute/kick (według uznania). !!!!! 

7. Obrażanie Admina/Gracza: Ban 30min - 1 dnia (Można najpierw upomnieć). !!!!

15. Brak kultury(Przeklinanie): Ban + 5min (najpierw upomnieć) !!!!!!!!

Admin chyba się z tym nie zapoznał. (Najbardziej ważne w tej sprawie rzeczy)

Domagam się dla tego kogoś +1. Polecam sprawdzić znajomość regulaminu. Kolejna sprawa:

10. Admin ma obowiązek reagować na wszystkie prośby/problemy/pytania/sprawdzenia gracza. 

Zapytałem na u@ jaki ma nick na forum ponieważ, chciałem złożyć skargę on nie odpisał mi!

DEBILIZM! @aquax następnym razem sprawdź wiedzę admina. :)

Po 1. Nie słyszałem żeby włączał muzyke tylko słyszałem waszą kłótnie :D

I dałem mu muta,ale potem Ty zacząłes go wyzywac wiec dałem ci mute wiec pozdro( wiesz,że wszystko jest na demku?)

A i Ci odpisałem,że Ten sam :P

 

Demko: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190611-2019-de_mirage.dem.zip

Min: Od 23 do 23:41+ ban dla @Oskar_mistrz :D

On właczył tą piosenke na 2sec,a Ty go od razu zaczałes wyzywac!( nie słyszałem tej muzyki)

Temu Intusiowi też dałem muta :P 

Edytowane przez Bonjur
Trzeba było cos dodac ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...