Skocz do zawartości
MARCIN3K

 zaakceptowane Marcineeek. grafikiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Marcineeek.
Wiek:16
Znajomość programów graficznych:Photoshop 6.5/10
Doświadczenie w grafice:Spore
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:Ile dam radę staram się wchodzić często czasami nawet co 30 minut :D
Dlaczego Ty?:Ponieważ jest tylko jeden grafik i myślę, że moja pomoc się przyda.
Wykonane przez siebie przykładowe prace:

1643836815_Sygnaturkamh2.jpg.879e410f6299232a3338b52a0ced83ee.jpg

699046915_kubabgomh.thumb.jpg.cfc4dbc3c543cada9b7d1e5520eaf7c2.jpg

 

Edytowane przez Marcineeek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prace słabe, ale grafików  brak. Cóż tak nas nie uczy jak praktyka?

Jeśli nie masz słomianego zapału to jestem na Tak mimo, że pierwsze Cię widzę na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak bo masz chęci a obecnie grafików nie ma i może coś porobisz w tym dziale.

I tak wgl @LauuLauu nic nie robi a op grafików jest :)

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Marcineeek. napisał:


 powiem też, że za bardzo nie udzielam się w zleceniach bo po prostu nie ma tam co robić mało kto prosi o jakąś sygnaturę

 

Bzdura totalna. W kwietniu było sporo zleceń i nie raczyłeś się pokazać w ani jednym, dopiero ostatnio wrzuciłeś swoją pracę w jakimś zleceniu z tapetą, gdzie zresztą zachowałeś się jak typowy burak, dopiero jak Ci coś w notce napisałem, to zrozumiałeś chyba o co mi chodzi.  Konto masz od końcówki 2018,  aktywność mierna. Dostać rangę po pokazaniu się w jednym zleceniu to chyba jakaś żenada. Nic do Ciebie nie mam, ale po prostu pisze jak jest i jak to wygląda według mnie. Pokaż, że faktycznie Ci zależy, bądź aktywny, rób wokół siebie więcej szumu i wróć za miesiąc,

jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...