Skocz do zawartości
    WaX

Skarga na adminów

Data/czas zdarzenia:  ok 20:10

NIck Admina/Gracza:  Ziuton i Pervers

Dowód(Ss'y/Demko): Ban i http://o22a.gotv.pro/srv55539/auto-20190613-1951-de_inferno.dem.zip

Uzasadnienie:  Miałem mały problem z administratorem o nicku ,,Pervers". Sprawa później na chwilę ucichła, ale chodziło o to, że niby prowokuje pisząc ,,ez" ,,nt". Tamto minęło, przestałem tak pisać  . I napisałem później na czacie coś w stylu ,,Ale jestem dobryyyy" na żarty.. Po czym admin ,,Pervers" napisał ,że ,,w jego opinii jestem jakiś mierny czy jakoś tak, nie pamiętam" więc spytałem czy też tak mogę pisać.. Admin Ziuton powiedział, że tak.. Nawet nie prowokowałem tylko pisałem i mówiłem rzeczy typu: ,, w mojej opinii przegramy, w mojej opinii jestem kozakiem itp. " Niestety poraz kolejny admin Ziuton uznał to za prowokację i mnie zbanował. Mówiłem tak , bo skoro admin powiedział, że tak mogę to wolałem pisać i mówić w ten sposób bo wcześniej zwykłe ,,nt" uznawali za prowokacje.. dodam, że do samego bana ,,Pervers" pisał w ten sam sposób np. ,,W mojej opinii zaraz dostaniesz bana" A na mapie Mirage, gdy mówiłem do niego spokojnie, byłem spokojny, on był zdenerwowany na mnie .. Napisałem ,,Po co te nerwy" to napisał ,,Jak ktoś mnie uspokaja to mam ochotę takiej osobie w ryj za*****ć" czy jakoś bardzo podobnie.. Dodam ,że nieraz grozili mi banem

Świadkowie: LuQ, Ader, Asassin, Wolałbym to wyjaśnić na ts tak dodam

@WaX Ale jak pisałeś to "ez", "nt" to pisałeś to w sposób aby zdenerować, ponieważ pisałeś to do każdego kogo zabijałeś, abym się uspokoił również pisałeś to w sposób denerwujący, ponieważ jak to pisałeś to denerwowało to mnie, Ziutona oraz Asassina i za każdym razem to ty pierwszy zaczynałeś pisać i prowokowałeś innych. Banem Tobie nie groziliśmy tylko upominaliśmy że za takie coś może być ban.

@WaX Niby robiłeś to dla śmiechu ale większość osób wkurzałeś tym i prowokowałeś 

@WaX Nie jest tutaj bo nas lubi jest tutaj, ponieważ wszystko to widział i napisał jak było

@WaX Nie groziłem Tobie tylko upominałem że za takie zachowanie może być ban a dałem kicka bo prowokowałeś ciągle do kłótni i upominałem jeszcze abyś tego nie robił

@WaX A masz jakieś zdjęcie tego czy coś? 

@WaX Jeszcze raz spytam masz tego jakieś zdjęcie czy coś?

@WaX A propo tego abyś sobie  "Wybierz sobie powód : spam czy prowokowanie" dałem Tobie wybór powodu do wyrzucenia z serwera, ponieważ spamowałeś i prowokowałeś do kłótni oraz ,,zaraz dostaniesz bana bo mnie wkurzasz" dotyczy to prowokowania

@WaX Ja nie jestem odpowiednią osobą?

@WaX Jestem zbyt toksyczny? Niby dlaczego? Napisałem coś bardzo złego?

@WaX Napisze tylko 2-3 przekleństwa tylko gdy jestem bardzo wkurzony a o drugiej akcji sobie nie przypominam

@Ziuton Bo ja nie wyzywam tylko użyję 2-3 przekleństw a nikogo tym nie obrażam :D 

Nie dostałeś bana za to ze pisałeś jaki to ty jestes dobry tylko za

- pisanie nt po prawie każdym fragu

- specjalne wkurzanie i prowokowanie adminów 

- prowokowanie różnymi tekstami (co myśle ze widać na demku i nie będę ich teraz przytoczał)

- i nie dostałeś tego bana po jednym meczu tylko po całym dniu prowokowania 

- dostałeś za to 2 kicki a mimo tego dalej to robiłeś

Niech jeszcze @asassin432 się wypowie

Zamiast tego pisałeś „nt” i nic ci nie groziliśmy 

napisalem ze do prawie kazdego nie do kazdego

I oprócz tego demko nie działa 

co 2 rundy to jest wlasciwie po prawie kazdym fragu xd

napisalem ze mozesz wyrazac swoja opinie a ty po prostu to dodawales do kazdego zdania

ale nie mow mi teraz ze nie robiles tego specjalnie by nas wkurzyc

no juz pare razy przekroczyles granice dobrego smaku

mowimy tu o mnie i perversie asassin jest taka mediana

prawda jest taka ze prowokowales i asassin to po prostu potwierdzil.

A ty tu jestes dlatego ze nas nie lubisz taka prawda

Przyjdzie admin i oceni

Jutro to już tego bana nie będziesz miał xd

Napisano (edytowany)

To skoro jestm swiadkiem to się dołącze. Było to prowokowanie nas ( perversa w szególności aby dać Ci kicka/bana prosiłeś się  o to spamiąc następnie 'nt".

Cały czas spamiłeś "Według mojej opinii......"

Edytowano przez asassin432

,, zaraz dostaniesz bana bo mnie wkurzasz" upominanie? 

Albo teksty.. Wybierz sobie powód : spam czy prowokowanie 

Jutro dam ss bo aktualnie jestem na telefonie 

Powtarzam xd dam jutro

No nie będę ale moim zdaniem nie jesteś akurat ty odpowiednią osobą na miejsce administratora.. 

Tak, jesteś zbyt toksyczny 

Czekajcie.. Odpowiedź do perversa.. Nadmiernie przeklinasz.. Nawet gdy byłem 1 raz na serwerze i ci nie szło, ktoś powiedział że jestes niesamowity, ja powiedziałem że mi się nie wydaje. A ty na to zacząłeś jeździć mi że,, bo wy k***a try hardujecie, jeszcze zobaczymy i takie głupie odzywki.. Nawet dzisiaj,, osobie która mnie uspokaja za********m w ryj" a co do asassina to masz rację polowicznie bo ja jeszcze na mirage byłem dla niego miły po fakcie to go prowokowalo to że jestem miły no to sorry...

Tym, że napisałeś że osobie która cię uspokaja zajebałbys? Xd

Tego sobie nie przypominasz? 

Przestałem pisać ,,ez,, 2 mapy temy jak mi zaczęliście grozić..

I nie nie pisałem ,,nt,, do każdego kogo zabijałem, gdyż po max 10 wpisach Ziuton mnie upomniał i przestałem.. i wtedy napisałem ,,Jestem kozaaaaaaaaaaakiem" a ty "w mojej opinii jestes słaby"

Teraz odpowiem Ziutonowi.. Jaki cały dzień? xD to były 3,4 mapy, nie było nawet prawie po kazdym fragu tylko co 2 rundy mniej więcej.. A kicka za to dostałem jednego, A skoro mówiles, że wyrazanie swojej opinii jest okej to w czym problem?

Nie xd bo fragów robiłem więcej niż 1 na rundę 

Ale może poczekamy aż ktoś neutralny się wypowie okej? 

Ale powiedziałes że mogę i nie dałeś limitu używania tego więc wiesz.. 

Asassin przestałem przecież to pisać to nie było problemu to on zaczął pisać że jesteś słaby przecież w jego opinii

W mojej opinii o to chodzi? To robiłem dla śmiechu.. A asassin byłby ostatnią osobą która chciałbym wkurzyc 

A daj mi przykład asassin jak CB prowokowalem

W stosunku do asassina? Xd

Większość osób czyli CB i ziutona bo asassin jest ty tylko dlatego że was lubi taka prawda 

Dobrze panowie, nie robmy spamu bo sam ma 3 i tak nic nie zrobię.. Poczekamy na kogoś neutralnego niech oceni. Dobrze? 

Do cb i asassina nic nie miałem więc nie zmyślaj już... A do perversa miałem tylko to że mi groził cały czas i kicknal mnie 

Dobra nawet jeżeli się pokłóciliście to wystarczyło powiedzieć 

Dobra sory wax skończmy kłótnie

I tak samo z drugiej strony 

Dobra sorki pervers nie było spiny

Ale później pervers przez jakiś czas nic nie mówił tylko znów chwile sie cos zaczęło i zmieniłeś nick specjalnie na "prowokator" aby jeszcze bardziej wkurzyć admina i pisać "nt"po fragach. 

Taka moja opinia :).

Pamiętasz te słowa czy nie? 

Napisano (edytowany)

@WaX @PerV3rS @Ziuton 

Może zakończymy ten spór na dziś, bo w sumie nic oprócz większej kłótni nie uzyskamy. Jutro przyjdzie opiekun lub ktoś inny i wtedy jeszcze raz sie wyszystko wyjaśni. 

Edytowano przez asassin432

@WaX A w tej wypowiedzi o osobach które mnie uspokajają to chyba źle to zinterpretowałeś, ponieważ chodziło mi o to że jak ktoś często mi mówi uspokój się/weź się ogarnij to wtedy mam ochotę kogoś uderzyć ale nawet w tym zdaniu co podałeś to nikogo nie obraziłem tylko użyłem wulgarnego słowa :D

Dobra.. Poczekamy jak mówi asassin 

A jutro jak przyjdzie opiekun albo ktoś to wolę rozmawiać na ts okej? 

Czy was pogrzało? 

Nie róbcie sobie z tematu wiadomości prywatnej,  wszyscy otrzymujecie upomnienie słowne i temat zostaje zamknięty. 

@LOLSON@Kyou ogarnijcie to

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.