Skocz do zawartości
    Cebulk4

Prośba o unbana

Napisano (edytowany)

Twój nick podczas gry: Cebula
    Godzina, data zdarzenia: 10:36
    Mapa: awp_tower_lego_mh
    STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:151148440
    Uzasadnienie: jakiś admin wchodzi na serwerze nawet niechce wejsc na spekta i po jednej akcji mnie banuje za niby cheaty jest to dla mnie smieszne bo rowniez jestem adminem na innej serwerowni i nigdy nie mialem haxow mam 3tys h w tej grze i jeszcze nigdy nie dostalem zadnego bana na serwerze dlatego tez prosze o unbana bo od zawsze gralem czysto a serwer wydaje sie fajny

Edytowano przez Cebulk4

Jakbyś jeszcze podał właściwą mape by fajnie było ;v Bo na lego 9 cie już nie było 

@yrjan prosze o rozpisanie demka jestem bardzo ciekawy co zobaczyłaś przez te 2 rundy przez które nawet niechciałaś wejść na specta

Ban   został nałożony słusznie ;)) Polecam obejrzeć demko twoje ruchy nie są naturalne, ale ok

Db byku ty dostajesz unbana, a ja +1. Po ponownym zobaczeniu tych akcji, ale w wolniejszym tempie wsm moge stwierdzić, że zjebałam więc gratuluje skilla. 

watekzamkniety.png

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.