Skocz do zawartości
kozaczekzaluzja

 zamknięty Ban za nic

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: I HEARD U BARKING LIKE A BITCH
Godzina, data zdarzenia: 2019-06-18 okolo 11:45
Mapa: mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:505089432
Uzasadnienie: ogolem to fajnych macie adminow tutaj, smieszne jest to ze dal mi bana  za nic. Gram sobie normalnie zabilem 2 typow przez smoke bo akurat luckyshoty i nagle mam perma za cheaty. nie mam zadnych cheatow w cs go, gram na tym serwerze od jakis 2 albo 3 dni i ciagle cos dzieciaczki pisaly ze jestem odpalony na wh a moge wam nawet nagrac jak gram i wstawic to na yt i wtedy zobaczymy czy mam cheaty. Jak w csie mozna sprawdzic jakies logi z godzin i czy mialem cos w plikach itp to moge to wyslac albo cokolwiek byle by udowodnic ze nie mam cheatow i nie mialem. chce tego unbana bo to fajny serwerek ale ten admin to jakis, nie chce mowic jaki ale po prostu typ wchodzi na spectate czy tam nwm gdzie on wszedl i nagle strzelilem luckyshoty 2 i banik no takie cos to troche dziecinne. A gram na nowym koncie bo na mainie mam vaca na csa za bh ale nie no naprawde jak macie jakies powtorki z meczu to sobie je obejrzcie i chce zeby ten admin co dal mi bana sie tu odezwal pod tym postem. edit: nick tego admina to Lambert0

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Edytowane przez kozaczekzaluzja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...