Skocz do zawartości
Gość

 zaakceptowane Podanie by Lek na Serce

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz (Gimp, Photoshop, Corel, Cinema 4D, AutoDesk):  Gimp 

W czym się specjalizujesz (Avatary, Sygnatury, Tapety, Userbary, Plakaty, Tła, itd.): Tła, sygnatury 

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki (Miesiące, lata..): prawie 2 latka, przez ostatni czas nie miałem żadnych potrzeb tworzyć coś ale pomyślałem że pomogę ludziom na sieci oraz pomogę Marcinkowi. 

Dlaczego ja [Napisz dlaczego mamy Cię przyjąć (Bo jestem fajny, bo tak itp. będą nagradzane warnem)]: Ponieważ mam wiele wolnego czasu który chciałbym poświęcić nie tylko na granie w cs'a, ale również na sprawianie ludziom przyjemności. Kocham tworzyć różne grafiki i również zależy mi bardzo na tej posadzie ponieważ kocham sieć MH, kocham grafikę oraz uwielbiam ludzi którzy na niej są (prócz cheater'ów).

Linki do 3 Zrealizowanych zleceń:

PS. Wiem że nie spełniam jednego z wymagań czyli 24h na forum ale jestem bardzo zdeterminowany aby dostać się na to stanowisko, a godziny na forum to nie jest aż taki duży problem.

 

 

 

sygnaturadlaa3ro.png.1af14118503512feee29feac3d0ef6eb.png

dlatalarkabaner.thumb.png.93dbb014f43cc6bec4a0b7d8f723ce9a.pngdlagracjanaprawiekonie3c.png.bbc3f7a369153d49ad4513ea110bd914.pngDLAA3ROAVATAR.png.6bb17787f65f1fd0b22a51d2c1cd460b.png

 

 

99488180_BANNERWARNING.thumb.png.e4a5fa6edc4f0069e07dc9bff87ccb53.png

 

 

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...