Skocz do zawartości
JustBot

 pozytywne Skarga Na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: około 19:00
Nick Admina/Gracza: WonszZeczny
Dowód(Ss'y/Demko):
Uzasadnienie: Zostałem Zbanowany przez admina WonszZeczny , za staty 16/0/1 , nie zostałem sprawdzony, poprostu dostałem odrazu bana nie robiac nic nadzwyczajnego, pragne zauwazyc ze admin ma silvera :)
Świadkowie: Perox, Rakos i gracze grajacy o godzinie 19 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostałeś sprawdzony 8-9 min. Jeśli już tak Cię drogi kolego interesuję to mam Global Elite. Zostałeś zbanowany za trigger bota. Poniżej podsyłam demko na którym widać jak przeskakuję Ci celownik idealnie na model innych graczy.

bannjustbot.dem 

przeskakujący celownik, runda przed banem nie miał pojęcia,że enemy jest na rampie pomimo tego był na niego wcelowany przez ścianę.

Edytowane przez WonszZeczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam 4000 dpi i sensa 1.3 gram bez podkładki wiec ciezko mi sie gra na nizszych czułosciach, dlatego tak ,,skacze mi celownik'' gram na tym serverze długo, słyne z podejrzanych akcji, mialem sytuacje z banami, ktore byly potem wyjasniane, poniewaz jestem czysty  uwazam siebie czasem za przecietjnego gracza, czasem cos wiecej, pamietaj nie kazdy cheatuje, nie widze sensu cheatowania na serverach spolecznosciowych, szczegolnie na serverze, ktorego jestem weteranem. Rozumiem ciebie ze dbasz o server i banujesz cheaterów, ale tym razem zlapales czystego gracza. Prosze o ponowne sprawdzenia demka. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż, nie doczekałem się rozpiski, więc obejrzałem demko, i moim zdaniem nie ma żadnych podejrzanych akcji, były nie raz takie +/-, ale dało się je wytłumaczyć, gracz widać nie gra w cs od miesięcy, widać po movmencie oraz stylu poruszania się, słuchawki ma, lecz kup podkładkę, bo nie raz właśnie może wyglądać jak trigger, akurat w tym nie było tego, aż tak widać. 

Do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...