Skocz do zawartości
mleko10029@o2.pl

 pozytywne Ban na arenie 1vs1 jak jestem czysty

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: MleczUxddd
Godzina, data zdarzenia: 17:55 22.06.19
Mapa: am_dust_arena_MH
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:426718538
Uzasadnienie: Ćwiczyłem sobie one tapy jak to zawsze robie na aim mapach. W reasonie bana pisze ze mam autoBH ale sie nie dziwie 200h na serwerach hns. Wątpie ze na tym koncie bym mogł mieć jakie kolwiek cheaty. Ewidentnie admin ma ból dupki ze jestem lepszy ;)

492933617_Screenshot2019-06-2218-04-47.thumb.jpg.ff1ad46a900ba2b86746db078af73e86.jpg

20190622180515_1.thumb.jpg.b5298ac3c05e0c0410a57c9cf4cb604d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko: http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20190622-174335-314981416-am_dust2_long_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem.zip

   Zacznijmy od tego, że nijaki pan MleczUxddd Movementem (który nie jest najlepszy) nie dorównuje swojej randze (bez obrazy - supreme, ale nie bardzo); rzadko wcelowuje się na wysokość głowy przeciwnika, strzela pre-firem przez znikającą ścianę (mapowa ścianka) bez wyraźnej przyczyny + robi to najczęściej gdy przeciwnik znajduje się poza swoim respem (anarchia, lewa część longa - za ścianką), ale nie zawsze; strzela w biegu z ak-47 i nie tapuje w większości przypadów, jak on to napisał w samym odwołaniu.

   Rozpiska Demka:

4:42 - Gracz daje Pre-fire jak to ma w zwyczaju opisanym przeze mnie wyżej, lecz tym razem oddał parę strzałów w metal i na parę sekund przed zniknięciem ścianki strzelił pojedynczego tapa mając celownik idealnie na głowie przeciwnika + w tej samej rundzie daje scan-one tapa wychylając na tzw. łokieć, potem prawie cały czas jest wcelowany w przeciwnika przez ścianę.

5:15 - Widać jak MleczU robi flicka powolnie po czym nagle ten flick przyśpiesza w ścianę (na żywo było widać jak końcowo kulka leci w stronę głowy przeciwnika przez ścianę, na GOTV nie widać tego tak dobrze).

5:37 - Pre -fire one tap, kulka trafia idealnie w stronę głowy przez ścianę (na GOTV nie widać flicka, na żywo był baaardzo szybki).

5:58 - Gracz pokazuje umiejętności One-Tapowania (chodzi mi o to, że nie ćwiczył tapów na arenkach ale i też próbował dawać nie wypracowane i spanikowane full auto).

6:12 - Gracz ponownie pokazuje umiejętności Supreme (słyszał kroki, sprawdził lekko niebieską i wcelował się z powrotem w anarchię) + dostał szybkiego headshota po czym zabił przeciwnika one tapem z p2000 (coś się tutaj nie zgadza, wcześniej z paniką nie mógł ani razu trafić full auto z kałacha, teraz po hsie daje tapa).

7:30 - MleczU wcelował się w przeciwnika patrząc przez ścianę, dał pre-fire wychylając na łokieć 2x (hmm skąd mógł wiedzieć, że przeciwnik będzie się tam znajdował + przez tyle czasu będzie tam stał).

7:58 - Podejrzany dał pre-fire po zniknięciu ścianki (zapewne dlatego, że przeciwnik się nie ruszał), po zauważeniu wroga wrócił on za ściankę i czekał aż przeciwnik ruszy się gdyż jest on wcelowany, po przejściu przeciwnika gracz akurat wychyla i co chwilę jest plątanina strzałów pre-fire i normalnych z czego parę preefów jest na łokieć i idealnie w przeciwnika widząc go przez ułamek sekundy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4:42 -B
5:15 -B
5:37 -B Takie coś jest normalne na arenkach
5:58 -B
6:12 -B
7:30 -B
7:58  +B

Moim zdaniem gracz jest czysty, akcje z czasów 4:42 i 7:30 to jest przypadek który zdarza się często na arenkach ponieważ te mapy
są małe. 
Te skany oraz wcelowania się w przeciwnika są normalne tak robią amatorzy na arenkach i to nie jest żaden cheat. 
@WaRninG1  @Kyou

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...