Skocz do zawartości
pit273

 zamknięty Warning, skarga

Rekomendowane odpowiedzi

http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20190624-192752-437432411-am_inferno_middle_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem.zip

To jest demko, utrudniałeś grę, przez to, że siedziałeś na terro i stamtąd strzelałeś, można powiedzieć, że kampiłeś, regulamin serwera jest taki, że nie można siedzieć na respie, zaraz rozpiszę.

EDIT///

4:24-Siedzisz i czekasz na rywala...,

5:11-To samo,

5:33-To samo,

7:47-To samo+ jakiś typ w tle ,,WaRninG jest tak odpierdolony, że nawet nie wiesz jak XD'' (MUSIAŁEM),

Kampiłeś, więc ban, ciesz się, że na 10 minut...

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty chyba nie doczytałeś napisałem ,,można powiedzieć'', napisałem to, że można, lecz nie trzeba, tak powiedzieć, siedziałeś na respie i po prostu byłeś wcelowany w mida przez w rozpisce 4:24 dobre 10 sekund, więc nie wiem w czym dalej masz problem, czas bana już minął idz grać..

Jak tak Ci na tym zależy to powiem, że wyczekiwałeś na rywala na respie.

Poza tym masz regulamin od razu, gdy wchodzisz na serwer, więc przeczytaj go najpierw, a nie wchodzisz do gry i łamiesz go!

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie @WaRninG1 niesłusznie zbanowałeś tego pana, takie coś nie nazywa się kampieniem na arenkach to jest po prostu wyczekiwanie i to jest normalne akurat po stronie tt na tej mapie. 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...