Skocz do zawartości
PolskiPan

 pozytywne UNBAN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: THE KING
Godzina, data zdarzenia: 26.06.19r ok 24:00
Mapa: inferno banana czy cos takeigo
STEAM_ID / IP:

STEAM_1:0:432301784

Uzasadnienie: Uzasadnienie jest takie, że admin Antibiotik jest chyba w ciezkim okresie zyciowym i nie jest psychicznie zdolny do bycia adminem poniewaz po otrzymaniu kilku naprawde soczystych hs zdecydowal mnie zbanowac tak o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj panie @PolskiPan dostałeś bana ode mnie za wallhack'a i nie grałem z tobą tylko siedziałem na spec i obserwowałem cie więc co ty tu gadasz że dostałem kilka hs. 

Chyba pomyliłeś mnie z Ahmet Zabijaka lub s1mple

Link do demka http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20190626-000410-725022913-am_banana_free_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem.zip (za chwilę je rozpisze)

6:59 Za szybki strzał
7:10 Przciwnik stał na respie więc podejrzany próbwał iść do niego gdy przeciwnik się ruszył i póki jeszcze nie wybiegł na linie
strzału pan oskarżony wskoczył w korytarz
8:03 Przeciwnik kuca i potem wstaje po jego wstaniu podejrzany wychyla sie idealnie na jego głowę
8:48 nikt nie celuje w środek tej deski na tej mapie a pan wcelował się prawie idealnie w przeciwnika po czym zdał sobie sprawę 
że powininem bardziej się kryć
9:23 To samo co w akcji z czasu 7:10
9:57 Celownik na głowę przeciwnika ale potem zauważył że tam jest ściana, nie mógł to być przypadek
10:16 Oskarżony biegł i gdy zauważył że przeciwnik jest wcelowany zatrzymał się
10:41 prefire na głowę przeciwnika

 

@WaRninG1   @Kyou

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@dmkthc powiem ci tak jestem z siebie dumny ze ktos mysli ze mam wh bo to znaczy ze dobrze strzelam a skarga leci na ciebie bo sie ch**a znasz w takim wypadku

@dmkthc  ty chyba sobie ze mnie jaja robisz XDDD wiem ze jestem dobry ale WH nie mam. powiem tak przyjme to jako komplement i masz 5 min na unbana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@dmkthc powiem ci tak:

-ten strzał moze jest za szybki ale dla ciebie,

- ten gosciu ciagle kampil wiec uznalem ze nie bede na niego szedl bo kampi. a jak widac byl afk

- sprawa z ta deska jest prosta w tym miejscu najszczesciej stoji przeciwnik... proste

- to jest aim mapa. prefire to chyba cos normalnego.

Zapraszam 1vs1 i mam sugetie zeby gracze s1-mg nie byli adminami na serwerach. Czekam na unbana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze mam supreme.

Po drugie poczekaj na resztę ubt, a nie sam się wypowiadasz.

Po trzecie możesz też dostać bana za obrazę. 

@WaRninG1 nie brałem pod uwagę x-ray'a, te wszystkie skany na model przeciwnika nie były przypadkowe. 

@PolskiPan to że masz te 800h itp. to nic nie znaczy, większość większych kont jest teraz kupowanych. 

@PolskiPan ty wgl nie rozumiesz o co mi chodzi...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6:59-B,

7:10-B(słyszał go więc się schował),

8:03+/-B,

8:30-Dziwny przeskok celownika+B,

8:48+/-B,

9:23-Słyszał go, to mała mapa, ale nie pokoi mnie ten przeskok celownika+/-B,

9:57+B,

10:16+/-B,

10:41-B, po prostu pickował go ramieniem zauważył, więc prefire,

@dmkthc Nie bierz pod uwagę x-raya na arenkach, bo czasami można najechać na model przeciwnika przez ścianę.

@Kyou

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@dmkthc konto prime, 800h, 200 wygranych rankedow. Uważasz że to wygląda na konto cheatera.

Edit:sry za pisanie pod postem, myślałem że odpowiadam a nie da się tego usunac

@dmkthc tak, specjalnie kupiłem konto żeby czitowac na waszym serwerze. Śmieszny jesteś typie.

@dmkthc nie rozumiem o co ci chodzi bo doczepiles się do mnie z tym banem jak nwm co. Nawet koledzy ci piszą że coś ci nie wyszlo

Edytowane przez PolskiPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...