Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przegrane minimum 30 godzin na serwerze  X
Sprawny mikrofon  
Kultura osobista, dojrzałość, umiejętność pracy w zespole 
Odpowiedzialność 
Brak ostrzeżeń na koncie forum 
Minimum 16 lat + Mutacja głosowa 
 Aktywność na serwerze 
Przynajmniej 5 postów na forum X
Prywatne konto Steam 
Znajomość Regulaminu 

Zgłaszam swoją kandydaturę na posadę Administratora serwera Counter Strike Global Offensive Areny 1 vs 1.

1. Imię: Maciej
2. Nick: Kali
3. Wiek: 17
4. Doświadczenie na Stanowisku Admin:  Posiadałem niejednokrotnie admina/właściciela oraz opiekuna na serwerach Counter Strike 1.6. W Counter Strike'u Global Offensive nie byłem adminem, lecz coś tam kombinowałem z serwerami.
5. Znajomość SM/10: 5/10
6. SteamID: STEAM_1:0:506386234
7. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/KaliiGibbss/
8. Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Kali/145.239.16.111:27016/
9. Od kiedy grasz na serwerze: Około tygodnia.
10. Ile dziennie grasz na serwerze: Zależy, 1,2 czasem 3 godziny dziennie, na tyle ile czas pozwala.
11. Dlaczego chcesz zostać adminem:  Dodatkowa para rąk zawsze się przyda. Gracze czasem używają wspomagaczy, a nie każdy admin może grać 24/7, aby pilnować serwer. Dodatkowo gracze również klną, nadużywają mikrofonu i przeszkadza to innym osobom w grze.

@LOLSON Proszę o odrzucenie :) 

Edytowane przez KaliKGM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie napisane ładnie, jeszcze nie widziałem takiego podania widać, że się starasz, i to mnie cieszy, lecz nie masz przegranych 30h na serwerze, ale na to przymknę oko z racji na ładnie napisane podanie.

Adminów zawsze nie brakuje, czym więcej tym lepiej, widzę również, że wyrobiłeś 7h tygodniowo, więc jestem za okresem próbnym.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...