Skocz do zawartości
Ahmed Zabijka

 zamknięty Skarga na Admina Gumiś

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:21-07-2019 Godzina okolo 12;35
Nick Admina/Gracza: Admina Gumiś
Dowód(Ss'y/Demko):
Uzasadnienie: Admin zbanowal mnie na 7dni nie wiem za co mapa towers_2 normalnie grałem. admin ma uzasadnienie takie ze wczoraj go wyzywalem jak nie bylo go wczoraj na serwie to już nie 1 jego taki ban za nic. Wiadomo sprzeczki na serwie sa z graczami na każdym. Ale jak dzis admnin wszedł na serwer poszedl na specta to nic nie mowilme ani nikogo nie wyzywalem.
Świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja zapraszam na ts3 wyjaśnimy sprawę mam 2 świadków i 2 gotv gdzie mn i innych graczy wyzywasz i to nie 1 raz oraz mam ss gdzie mn obrażasz w wiadomościach prywatnych.

 

I nadal twierdzisz, że za nic dostałeś bana? Ban jest jak najbardziej słuszny. Dostałeś bana na tydzień. Jeżeli się nie poprawisz dostaniesz perma, ponieważ bez powodu wyzywasz każdego gracza oraz administracje. I nawet na forum wyzywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ahahhahaha brawo staw wiadomosci prywatne ze matka ci sie dyma i smierdzis biedoto ahaha brawo brawo

 

 

człowieku co ty mi wstawiasz jakies demka z przed 2 czy 3 dni jestes ameboa i tyle

 

 

ahhaha no i co z tego to ze jestes ciata bo grasz m4a4 na arece brawo.  ty to moze niech teraz każdy wstawi demka z przed roku ze go wyzywałem brawo nie umiesz sie bronic na słowa innych i wolasz swoja dziewczyne GUMISIA.

 

 

Ciebie zawsze bede wyzywał bo jestes jebvana ameba je***y biedaku. Zreszta Kazdy ma z ciebie beke ma serwie. jestes posmiewiskiem, serwera. ahahahhahahaa

 

A ty Co juz nie bronisz dziewczyny

 

Ciekawe kogo bilo dupa bo po waszysch głosacjh slychac ze raz cs raz jego. ameby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak sadzisz ze dostales bana z nic to prosz administracje o sprawdzenie tych 2 demek :D

-http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20190720-105601-176589838-am_towers2_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem.zip

-http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20190721-124636-2108318772-am_towers2_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem.zip

 

 

to jest demko z wczoraj i z przed 20 min brawo ty

 

 

hahaah ty to  jednak madry jestes

 

to niezla dziewczyna

 

 

umiesz pisac po polsku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat zablokowałem, bo zrobił się tylko niepotrzebny spam.

@Ahmed Zabijka Pisząc skargę to Ty powinieneś przedstawić dowody na owe przewinienie admina, a z tego co widzę to nic nie ma.

Piszesz skargę na admina, bo dał Ci bana za obrazę...

32 minuty temu, Ahmed Zabijka napisał:

ahhaha no i co z tego to ze jestes ciata bo grasz m4a4 na arece brawo

28 minut temu, Ahmed Zabijka napisał:

Ciebie zawsze bede wyzywał bo jestes jebvana ameba je***y biedaku. Zreszta Kazdy ma z ciebie beke ma serwie. jestes posmiewiskiem, serwera. ahahahhahahaa

25 minut temu, Ahmed Zabijka napisał:

Ciekawe kogo bilo dupa bo po waszysch głosacjh slychac ze raz cs raz jego. ameby

Na moje nawet nie musicie zaglądać w te demka, które podesłał admin, bo po samym zachowaniu na forum można wywnioskować, że ban był słuszny. Temat zostawiam wam. Przy okazji połączyłem wszystkie ich post.

@Marcineeek. @WaRninG1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...