Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 24.07.2019 16:42
Nick Admina/Gracza: WaRninG !?
Dowód(Ss'y/Demko): image.thumb.png.11bb8cbd7107e465b8f4c0e150651456.png
Uzasadnienie: Bomba była zaplantowana na B, a ja stałem w appsach żeby savować AK-47 i full kevlar. Po chwili dostałem bana za "Utrudnianie gry"
Świadkowie:Bachuj,Gunnner,Seban

 

edit 1 mam wyłączone dźwięki i nie wiem jak to naprawić próbowałem wszystkiego .

 

edit 2 mówiłeś że ta sytuacja powtórzyła się wcześniej a się nie powtórzyła.Więc dostałem bana za to że zrobiłem to raz

image.png

Edytowane przez Miennak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem świadkiem, z czego co mi się wydaje powód bana nie pasuje do zdarzenia. To nie jest Utrunianie gry, tylko cele mapy za które jest (wydaje mi się
) kick. Napisałem do Warninga na PM żeby wyjaśnić sytuacje a on mi odpisał że nie ma takiego powodu w SB. Jakoś inni admini korzystają z !kick [gracz] [powód] lub !ban [gracz] [czas] [powód]. Napisałem jeszcze do niego że za cele powninien być kick a nie Ban z czego uzyskałlem taką odpowiedź: sp*******j DAJE CO CHCE . Admini nie powinni korzystać z taryfikatora? Czy każdy daje sobie bana za co chce i na ile? Dołączam SSy z PM gdzie spokojnie chciałem wyjaśnic ową sytuacje. Widziałem że było już pare skarg na Warninga, dlatego mam nadzieje że poniesie z tego jakieś konsekwencje. Pozdrawiam.

warning.png

Edytowane przez GunnerPower
Zapomniałem dodać ssa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poniosło mnie przyznaję, ale Ty robiłeś już to drugi, bądź trzeci raz i to dokładnie w tym samym miejscu i przy podłożonej bombie, mógłbyć kick przyznaję, ale za pierwszym razem ostrzegałem, a jak nie Ja to mój team.

Zapomniałem zrobić ss'a z tego zdarzenia. Postaram się dostarczyć demko.

Co do powodu bana pomyliło Mi się :P 

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190724-1601-de_mirage.dem.zip Zaraz dam dokładny czas zdarzenia.

39:21 do 39:31-Około mogli spokojnie ugrać,  nawet Twój kolega z team'u mówił, żebyś mu pomógł, a Ty siedzisz, i Ty chciałeś saveować, spoko 1vs3 np. Ale sytułacja 2vs3 chyba i Ty siedzisz i nie pomożesz koledze...

Dziwne, że dopiero po tym jak ja napisałem swoją wypowiedz :D Ale okej.

@Bachu nie masz na to dowodów, więc nie wiem po co piszesz takie zbędne posty..

Mało tego dziś wbił typ z tego odwołania https://multi-head.pl/topic/104155-odrzuconeodwołanie-smerf/ a admini @WonszZeczny oraz Incognito, zamiast go zbanować za AB to tylko grają, i nic nie robią..

Tak samo jak zbanowałem bondziorno to też wszedł na AB tylko z nickiem Adiii, i również nic nie zrobili...

Natomiast @Bachu nadużywa admina, okej Ja również tak robiłem, ale to tylko, gdy ktoś chciał, albo był zblokowany.

20190723210106_1.thumb.jpg.40b0b9c5e390714296e5134ec146c68d.jpga

 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


44 minuty temu, WaRninG1 napisał:

Poniosło mnie przyznaję, ale Ty robiłeś już to drugi, bądź trzeci raz i to dokładnie w tym samym miejscu i przy podłożonej bombie, mógłbyć kick przyznaję, ale za pierwszym razem ostrzegałem, a jak nie Ja to mój team.

Zapomniałem zrobić ss'a z tego zdarzenia. Postaram się dostarczyć demko.

Co do powodu bana pomyliło Mi się :P 

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190724-1601-de_mirage.dem.zip Zaraz dam dokładny czas zdarzenia.

39:21 do 39:31-Około mogli spokojnie ugrać,  nawet Twój kolega z team'u mówił, żebyś mu pomógł, a Ty siedzisz, i Ty chciałeś saveować, spoko 1vs3 np. Ale sytułacja 2vs3 chyba i Ty siedzisz i nie pomożesz koledze...

Napisał w editcie: " edit 1 mam wyłączone dźwięki i nie wiem jak to naprawić próbowałem wszystkiego . "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dopowiem coś jeszcze od siebie, że Warning przeważnie podaje info graczom jak zginie.

Dowód demko http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190725-0908-de_mirage.dem.zip

Dowody na to że @WaRninG1 podaje info
Runda 6;7 dla tt  - Warning mówi stoi ciągle na zakręcie,  gracz biegnie szorta Warning mówi Szortem pobiegł
Runda 7-7 gracz odbijając zaplantowaną pakę Warning podaje info mówiac Pałac
Runda 8-10 Gracze CT odbijający BS A Warning Mowiąc plecy od apsów oraz gdy gracz CT jest 1v1 zaczyna defować Warning mówi Broi dawaj dawaj
Runda 8-11 Gracz z CT będący w Pałacach Warning mówi idź B ostatni jest w apsach A. Potem gracz z CT wchodzący do Kuchni Warning odrazu mówi idzie od kuchni.
Runda 13-14 Gracz z CT biegnący apsy B na Sajd Warning mówi plecy apsy ale to akurat było słychać.

Edytowane przez Bachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@WaRninG1 Smerf nic nie miał to, że trzęsie mu się ręka jak mi nie znaczy, że ma aimbota. ;)

Sprawdziłem również Adiego, może akurat w tym momencie co go sprawdzałem to nie miał nic odpalone.

Edytowane przez WonszZeczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak jestem z kimś a jest jakaś fajna osoba i jest miła atmosfera na serwerze,  która chce slapa to to robię a jeżeli uderze kogoś przez przypadek to go przeraszam żeby nie miał do mnie jakiś pretensji.

Edytowane przez Bachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19 godzin temu, WaRninG1 napisał:

Poniosło mnie przyznaję, ale Ty robiłeś już to drugi, bądź trzeci raz i to dokładnie w tym samym miejscu i przy podłożonej bombie, mógłbyć kick przyznaję, ale za pierwszym razem ostrzegałem, a jak nie Ja to mój team.

Zapomniałem zrobić ss'a z tego zdarzenia. Postaram się dostarczyć demko.

Co do powodu bana pomyliło Mi się :P 

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190724-1601-de_mirage.dem.zip Zaraz dam dokładny czas zdarzenia.

39:21 do 39:31-Około mogli spokojnie ugrać,  nawet Twój kolega z team'u mówił, żebyś mu pomógł, a Ty siedzisz, i Ty chciałeś saveować, spoko 1vs3 np. Ale sytułacja 2vs3 chyba i Ty siedzisz i nie pomożesz koledze...

Dziwne, że dopiero po tym jak ja napisałem swoją wypowiedz :D Ale okej.

@Bachu nie masz na to dowodów, więc nie wiem po co piszesz takie zbędne posty..

Mało tego dziś wbił typ z tego odwołania https://multi-head.pl/topic/104155-odrzuconeodwołanie-smerf/ a admini @WonszZeczny oraz Incognito, zamiast go zbanować za AB to tylko grają, i nic nie robią..

Tak samo jak zbanowałem bondziorno to też wszedł na AB tylko z nickiem Adiii, i również nic nie zrobili...

Natomiast @Bachu nadużywa admina, okej Ja również tak robiłem, ale to tylko, gdy ktoś chciał, albo był zblokowany.

20190723210106_1.thumb.jpg.40b0b9c5e390714296e5134ec146c68d.jpga

 

Zablokowany?? Ostatnio też mnie slapowałeś bez powodu. Sorry że taka słaba jakość ale @Bachu mi wysyłał na PM bo myślałem że to on. Ostatnio dostałem od ciebie kicka za zabicie XDDD wyskoczyleś sobie z okna a ja ci dałem tapa. To jest powód do kicka??

67080927_2333566360046194_8161111987581878272_n.jpg

Edytowane przez GunnerPower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, WonszZeczny napisał:

@WaRninG1 Smerf nic nie miał to, że trzęsie mu się ręka jak mi nie znaczy, że ma aimbota. ;)

Sprawdziłem również Adiego, może akurat w tym momencie co go sprawdzałem to nie miał nic odpalone.

Nie chodzi o sprawdzanie tylko o to, że smerf ma AB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...