Skocz do zawartości
Malpeczka00

 pozytywne Odwołanie od Bana

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Malpeczka
SteamID VALVE_2:0:877575588
SteamCommunity ID 76561199715416904
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Wallhack + Aimbot
Wykonano 28.07.2019 - 18:46:38
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez Get
Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| Multi-Head.pl [COD 200][RESET LVL!][MISJE][RYNEK]1shot1kill.pl (de_rats_1337)
Wszystkie wygasłe bany 1

 

Niedawno dołączyłem na wasz serwer i zostałem niesłusznie zbanowany przez waszego Admina prosze o odbanowanie i ukaranie tego admina .....

Pozdrawiam 

Maniek 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


naswet ss nie robilem bo nie bylo sensu. nie ukrywal sie ani z wh ani z aim. proponuje jak cos demko ogladnac ale nie widze najmniejszego sensu. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty chyba nie powinieneś być adminem ponieważ nie rozróżniasz wh od normalnej gry gosc co chwilę stawał w tym samym miejscu a ty mi jeszcze będziesz wmawiał że posiadam aima i wh weź lepiej opanuj sie i daj graczom normalnym grać a nie banujesz.Powiem tobie że nie jesteś godzien trzymać miana Admina ponieważ nie wiesz co to jest aim i wh  wiec proszę uzasadnij swoją tezę żę posiadam wh oraz aima daj dowody, a nie piszesz bezsensowne wypowiedzi bez żadnych uzasadnionych faktów.

Bez urazy Daj grać pożądnym graczom a nie niewinnych skazujesz na wygnanie z serwera 

Pozdrawiam 

Maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, GetS napisał:

naswet ss nie robilem bo nie bylo sensu. nie ukrywal sie ani z wh ani z aim. proponuje jak cos demko ogladnac ale nie widze najmniejszego sensu. pozdrawiam :)

mogłeś dać mi ssy i wtedy bym miał rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...