Skocz do zawartości
DymSooN

 zamknięty Skarga na gracza

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:29.07.2019 około godziny 21

NIck Admina/Gracza: matrovsky jego steam id: STEAM_1:1:187527276

Dowód(Ss'y/Demko):http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190729-2031-de_mirage.dem.zip Około godziny 21 jak pisałem. Reszta działa się akcji działa się na 2 mapie tu link: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190729-2106-de_mirage.dem.zip

Uzasadnienie:No to tak grałem na serwerze only mirage i po zabiciu matrovskiego z kosy zaczą wtedy pisać że jestem "atencyjny" bo go z kosy zabiłem napisałem mu coś w stylu żeby przestał płakać to pisał że jestem "atencyjną kurw*" po rundzie lub 2 przeniosło go do mnie do teamu coś się odezwał to gadałem z jakimś ziomkiem że nieźle typ mnie wyzywa od "ku**w" i ma z 13 lat (mówiłem stwierdzając po głosie) I wtedy zaczeło się wyzywanie przez mikro znaczy on mnie wyzywał ja się śmiałem bo starałem się go nie wyzywać ale wkońcu nerwy mi puściły jak mnie obrażał (zresztą kto obejrzy demko zrozumie) Po kilku rundach nie wyzywaliśmy się ale powiedziałem mu żeby przestał nadużywać mikro bo nie ma mutacji i mu  mikro buczy to zaczą się do mnie pluć że w du**e to ma bo nie mam admina itd powiedziałem że mogę napisać po admina mówił że ma w to wyjebane itp. Bo kilku rundach napisałem bo admina Bachuja, przyszedł zwrócił uwagę matrovskiemu czy by bana nie chciał dostać napisał że może dostać ma w to wyjebane bo i tak idzie mma grać lecz po chwili zaczą się tłumaczyć że on mnie nie wyzywał zwalał na mnie że ja zacząłem go wyzywać. Zaznaczam że od bana uciekł, dlatego napisałem skargę.

Świadkowie: Gracz serwera nick: Seban oraz admin Bachuj który potwierdził po wbiciu że matrovsky jest toxiciem na serwie.

 

Warto zaznaczyć że Admin Kacpi był przy tej sytuacji ale lecz nie reagował bo matrovski to jego znajomy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po 1 nie ucieklem od bana tylko wyszedłem bo nie było sensu dalej sie wyzywac poszedłem na mma jak napisałem. Nw bachuj cie o tym powiadomił ale napisałem mu na pv czy da mi tego bana po czym napisał że skarga ci wystarczy więc nw.  Tak poniosło mnie skarga jak najbardziej słuszna :D @LOLSON #ZW

Edytowane przez Matroskyy
oznaczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...