Skocz do zawartości
WaRninG1

 zamknięty Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Chmilu napisał:

Nie wiem o co ci chodzi to tylko zabawa a wy traktujecie jak nw co... A ty Warning moim zdaniem wszystko traktujesz za surowo.Nie zgadzam się z tą skargą.

Zabawa uderzał gracza, jak nawet on nie chciał tylko miał clucha 1vs2, a On go uderzał to niezła zabawa..

@Matroskyy wtedy byłem też Ja, ale to ja Ci kazałem byś napisał na u@, żeby incognito sprawdził typa, a On nic i nadal se grał, żałosne..

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chciałbym potwierdzić to co mowi warning. Według mnie incognito nazduzywa admina tutaj mam fajnego ssa na którym pisze na u@ do incognito żeby sprawdzil podejrzanego typa na co on nic nawet nie odpisal wiec pokazuje ze tylko się bawi adminem i nic nie robi w strone pomocy serwerowi( był wtedy jedynym adminem na serwerze) @LOLSON #ZW

de_mirage0026.jpg

mogę tez dodac ze z tego co wynika po nazwie serwera jest to serwer only mirage. Incognito zmieniał mape na cache po czym chciał zmienić na nuke ale tego juz niewiem bo potem wyszedłem potwierdzić to może: @WonszZeczny @WaRninG1  ssow z tego niemam niestety ale świadkowie wystaracza :)

de_mirage0025.jpg

Edytowane przez Matroskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


54 minuty temu, Chmilu napisał:

Nie wiem o co ci chodzi to tylko zabawa a wy traktujecie jak nw co... A ty Warning moim zdaniem wszystko traktujesz za surowo.Nie zgadzam się z tą skargą.

a ty nie powinieneś się nawet odzywac skoro mówisz ze cos jest zabawa a ty bez przerwy wyzywasz z przesterami i grac się nnida co potwierdzi duza ilość graczy na serwerze. Na ciebie tez skarga pojdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co zauwazylem to incognito czasem wlasnie naduzywa admina oraz podczas sprawdzania podejrzanego gracza pyta sie np innych adminow lub graczy czy ta osoba ma cheaty, w sensie ze nie chce ponosic odpowiedzialnosci za błędne zbanowanie gracza. Wedlug mnie admin powinien byc zdecydowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z racji  tego, że masz u nas już całkiem długo admina kara nie będzie aż tak wielka i dostaniesz ode mnie ostrzeżenie.

Jeżeli admin ten będzie nadal to samo robił straci swoje rangi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...