Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Damian 
Nick: DymSooN 
Wiek: 17 
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Admina w csgo miałem pierwszy raz około 4 lat temu w tym czasie miałem wiele adminów jak i swoje 2 serwery więc doświadczenie myślę że mam ogromne :) 
Znajomość SM/10: miałem swoje serwery lecz nie znam source moda na 10 bo wiadomo że nieraz potrzebowałem pomocy w pluginach itd.
SteamID: STEAM_0:1:195688809
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198351643347
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/DymSooN/145.239.236.193:27230/ Godzin na toptime mam 10 ale gadałem z @aquax Zgodził się na tyle godzin sam może potwierdzić 
Od kiedy grasz na serwerze: Mniej więcej od tygodnia
Ile dziennie grasz na serwerze: Dopiero zaczynam ale mniej więcej to 2/3h dziennie (ostatnie 2 dni nie było mnie w domu dlatego nie było mnie na serwie) 
Dlaczego chcesz zostać adminem: Dlatego że jestem już dobrze w tym doświadczony serwer mi się spodobał wiadomo że nie każdy spełnia regulamin na serwerze dlatego chcę pomagać w tym adminom jak i pomagać graczom. Wiadomo miałem serwery ale zrezygnowałem ze swoich serwerów ale teraz mam niedosyt jak nie mam czym się zająć gdy gram :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie masz przegranych 30h co jest jednym z wymagań jakoś nie wierzę, że @aquax Ci powiedział, że możesz, propo tego Twój staż na serwerze to 8 dni moim zdaniem zdecydowanie za mało tygodniowa aktywność też przeciętna, jedyne co na + to wiek oraz doświadczenie, a jeszcze do tego jest juz dużo adminow, jestem na nie.

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


56 minut temu, WaRninG1 napisał:

Nie masz przegranych 30h na serwerze. Na nie, ludzie zapoznajcie się z wymaganiami i dopiero wtedy jak je spełnicie to piszcie podania.

Ale wyraźnie napisałem że właściciel serwera zezwolił na to żebym napisał podanie bez tych godzin lol czytać ze zrozumieniem trzeba sie chb nauczyć warning 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli gracze będą na nie to niestety będę musiał odrzucić podanie. Tak na prawdę to mój błąd też. Przeczytałem, że brakuje Ci 10h do 50, ale jeżeli akceptowałem to już to niech będzie i czekamy na dalsze wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...