Skocz do zawartości
    Gunia

#15 Gazetka - Lipiec

Napisano (edytowany)

Fajnie wyszła ci ta gazetka, tylko trochę mnie oczy bolą jak patrze na ten kolor w degradacjach :)

@Vix33nek! ja napisałem że mnie ten kolorek troszkę w oczy razi a nie odrazu wszystkich :D

Edytowano przez A3ro

Napisano (edytowany)

Dobra robota i całkiem ciekawa forma. Nie wiem czy troszku mało tego nie ma, ale nie wątpię że włożyłaś w to serducho i czas. :)

Kolorek degradacji troszkę ciężko się czyta ale żadne oczy nie bolą jak pisze aero. Może to od tego że za długo siedzi się przy komputerze i oczy się psują.. XD

@Gunia Jeżeli Ty będziesz zajmować się gazetką za miesiąc i przyda się pomoc to się odezwij a chętnie pomogę :)

Edytowano przez Vix33nek!

Jak dla mnie (czytam na telefonie) mało czytelne ale fajnie, że wyszłaś z inicjatywą. Plusik za starania

Wyszło całkiem spoko, do poprawy niektóre kolory, bo faktycznie mało czytelne. 

+

+ za poświęcony czas i starania. Tak jak wyżej już napisali, jedynie kolory do zmiany, a reszta jest całkiem spoko :D 

Tak jak koledzy u góry muszę przyznać, że na telefonie mało czytelne, ale ogólnie bardzo dobrze wykonana robota, widać, że dokonałaś wszelkich starań, by wyszło jak najlepiej, a za to należy się wielkie serducho!:serce3::D 

Napisano (edytowany)

Powiem Ci, że wyszło Ci to bardzo dobrze, ale te kolory bolą trochę, może przez to, że czytam na tel, ale na laptopie pewnie bedzie to samo,  lecz + za chęci, jeśli będziemy z @Max.Bugs robić gazetki, a raczej będziemy, to z pewnością się odezwiemy, jeśli będziesz chciała :D Oczywiście my też służymy pomocą :) Wywiad z @aureox'em fajnie Ci wyszedł :D

PS. To "Czy wiesz, że?" Przyda się niejednemu stulejarzowi, w tym mi :kappa-ross:

Pozdrawiam ^_^

// @Gunia Nie ma sprawy, pw zawsze jest :)

Edytowano przez elo elo 350

Napisano (edytowany)
    13 godzin temu, elo elo 350 napisał:

Powiem Ci, że wyszło Ci to bardzo dobrze, ale te kolory bolą trochę, może przez to, że czytam na tel, ale na laptopie pewnie bedzie to samo,  lecz + za chęci, jeśli będziemy z @Max.Bugs robić gazetki, a raczej będziemy, to z pewnością się odezwiemy, jeśli będziesz chciała :D Oczywiście my też służymy pomocą :) Wywiad z @aureox'em fajnie Ci wyszedł :D

PS. To "Czy wiesz, że?" Przyda się niejednemu stulejarzowi, w tym mi :kappa-ross:

Pozdrawiam ^_^

Rzeczywiście z tymi kolorami, to się nie popisałam... Na tel faktycznie słabo czytelne, ale jak teraz jestem na laptopie, to czyta mi się na luzie, być może dlatego, że wiem co pisałam i dlatego przychodzi mi tą z taką łatwością. :D Nie ma sprawy, możecie się odzywać.  Sympatyczny chłopak jednak z niego - to i wywiad fajny. :P Wiesz, robiłam na przykładzie innych prac, mam nadzieję, że się nie pogniewają, a ucieszą, że ktoś zechciał to kontynuować. :) 

Dokładnie @Bezzi wszystkie komentarze mile widziane, bo wtedy wiem, co jest nie tak. Najchętniej walnęła bym biały i róż delikatny i gitarka, ale chciałam urozmaicić to innymi kolorami i jak widać, to był błąd - który przyjmuje na cycki. :)

Uwierz @wale se wiadro, że często byłoby to wygodniejsze, jednak nie wypada - bo żyjemy w takich czasach, gdzie jak ktoś się pojawia bez stanika, to od razu krytykują. ;)

Wiem @Max.Bugs dlatego też postanowiłam pomóc coś tam. :)

Edytowano przez Gunia

Super robota, komentarze jak najbardziej potrzebne przynajmniej wiadomo co gdzie poprawić Lolku xd. Przy takiej gazetce (graficznej) jest od cholery roboty, dlatego ogromny plus za inicjatywę ;)

Dla przykładu podam Ci w jaki sposób ja to robilem

Nie wiem czy lepiej czy gorzej, ale jak będziesz chciała wskazówki to pisz śmiało.

oogolnie spoko tylko lipnie dobrana czcionka i kolory, ale zapewne przy kolejnej osdłonie bedzie lepiej! lap +!

Jak dla mnie bardzo dobra robota! Bardzo sie ciesze, ze pomagasz bo ostatnio u mnie ciezko z czasem wolnym i pomoc potrzebna :)

image.png.4be2288e6a9deb439579759d1ddd7af2.png
    image.png.c657f2078b0fab999c23f3e085b149d0.png

Czcionka mi jakos nie pasuje, plus kolory w wywiadzie sprawiaja ze mnie oczy bolaly jak to czytalem, jednak gazetka jako tako moze byc.

pozdro

Edit: Najlepsza gazetka, to taka ktora robiona jest na od******l prawda @SQNFUN ? :kappa-ross:

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.