Skocz do zawartości
bartek2000

 pozytywne ban za nic od kolosek85

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: mr. gó**o wielki nochal
Godzina, data zdarzenia: 18:15
Mapa: lego ale nwm jakie dokladnie
STEAM_ID / IP: https://steamcommunity.com/id/0093542467844/
Uzasadnienie: ban za nic od kolosek85 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, bartek2000 napisał:

ub plis # best server awp i chce pograc

Poczekaj na rozpiskę admina. Jeżeli jej nie dostarczy w 24h to Ty automatycznie dostajesz UB, a admin +1 w dziale adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W 1.48 gdy poprosilem innego gracza o zmane nicku to wtraciles sie slowami cyt"  a ty przypadkiem degrada nie doslales kolosek?" rozpowiadasz cos co jest nieprawda wiec zapytalem cyt" za co niby dostalem degrada?"  a ty odpowiedziales mi 2.03 cyt "to wez tam uciekaj" przez co poczulem sie urazonny i osmieszony przez ciebie tymi slowami dlatego dla mnie ban jak najbardziej sluszny. I tak tylko wspomnie ze taka sytuacja sie nie dzieje pierwszy raz ze prowokujesz mnie i osmieszasz :/

Tu jest demko z mapy: http://o29a.gotv.pro/srv56259/auto-20190809-1816-awp_lego_2_mh.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obejrzałem demko i tak,

@kolosek85, rozumiem, że w jakiś sposób poczułeś się urażony,. ale zbyt szybko poniosły Cię emocję i wykorzystałeś swoje uprawnienia. Z jednej strony lepsze to niż wyzywać danego gracza jak koledzy z administracji. Ale z drugiej strony nie powinno być tutaj tego bana na 4h. Jeżeli mówisz, że to nie pierwsza taka sytuacja, to czemu nie dodałeś tutaj więcej dowodów? Dodałeś tutaj tylko 1 sytuację, za którą mogło być tylko i wyłącznie ostrzeżenie/upomnienie. Za tą sytuację dostajesz oczywiście +1 w dziale admina, gdyż ban nie słuszny. 

 

@bartek2000, Ban co prawda mija za 23 minuty, ale zdejmuję go już w tym momencie oczywiście i możesz wracać na serwer. Pamiętaj, że tekst nie był zbytnio na miejscu ;)

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...