Skocz do zawartości
old

 odrzucone [Moderator TS3] Górol old

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:old
Wiek: 25
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Hej, jus byłem moderatorem tutoj i było prawie syćko dobrze!
Posiadasz mikrofon?: Neba jako ! mom i to dobry!
Dlaczego własnie Ty?:  Co tu duzo godać! Młody baca z góry, ftórymu fce się!
Staż na sieci: Kupe casu
Co wprowadzisz na naszego Ts?  Sakramyncko dobre pocucie humoru i umilym cas chłopom i babom w te gorse dni.
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): hej, ale jus mi inacyj słonko świyci i zek normalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Baco, zacny gospodarzu, Oldziu - ostatnio sam nie mam właściwie czasu aby wchodzić na ts'a dlatego nie wiem nawet jak tam z Twoją aktywnością ale z tego co pamiętam to afkującego Ciebie gdzieś na ukrytych kanałach na górze często można było spotkać. Co do samego podania to nie mam za bardzo zdania i szczerze mówiąc wolałbym aby @aquax za Twoją pomoc dotyczącą zlotu - jak i sieci, bo w ch*j siana wpłaciłeś - dodał Ci po prostu uprawnienia moderatora TS3 do Twojego nicku i bez żadnych zobowiązań byś mógł pomagać innym na TS'ie, a awansować na modka mógłby kto inny. Tak czy siak życzę powodzenia i do zoabaczenia Baco, hejjjjj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, SQNFUN napisał:

Baco, zacny gospodarzu, Oldziu - ostatnio sam nie mam właściwie czasu aby wchodzić na ts'a dlatego nie wiem nawet jak tam z Twoją aktywnością ale z tego co pamiętam to afkującego Ciebie gdzieś na ukrytych kanałach na górze często można było spotkać. Co do samego podania to nie mam za bardzo zdania i szczerze mówiąc wolałbym aby @aquax za Twoją pomoc dotyczącą zlotu - jak i sieci, bo w ch*j siana wpłaciłeś - dodał Ci po prostu uprawnienia moderatora TS3 do Twojego nicku i bez żadnych zobowiązań byś mógł pomagać innym na TS'ie, a awansować na modka mógłby kto inny. Tak czy siak życzę powodzenia i do zoabaczenia Baco, hejjjjj!

to nawet nie jest glupi pomysl, za to wszystko co zrobiles dla sieci to powinno sie nalezec

jednak jesli takiego czegos nie da rady zalatwic to czemu nie dodanie ciebie wesolego gorala jako modeka brzmi naprawde fajnie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko fajnie ale @old nie chce być właśnie traktowany ulgowo tylko rozliczany ze swojej pracy jak każdy inny. 

Jestem jak najbardziej na tak, ale by nie było niedomówień sprawę zostawiam Bene i Masterowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejny solidny kandydat:D

Będąc szczerym to nie sądziłem, że po zlocie będę miał o Tobie tak dobre zdanie - przekonałem się do Ciebie:D

Jesteś mega pozytywną osobą, pomagasz @aquax 'owi jak  nikt inny (nie chodzi nawet o donejty boże) - robisz to wszystko bezinteresownie, może i nie ma to większego znaczenia tutaj, ale to dzięki Tobie spędziliśmy ze sobą 4 dni na zlocie, chciałeś, aby każdy wspominał Cię dobrze  i tak jest:D 

Nie lubię jedynie u Ciebie tego, że za bardzo się przejmujesz zdaniem innych, jak komuś się coś nie podoba to masz to w dupie i tyle. 

Jestem na Tak 

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...