Skocz do zawartości
kurort rolson

problem/pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie bo dostałem bana, ale to nie ma znaczenia. Pytanie dotyczy tego że, jeżeli ziomek na dd2 wybiega mi na srodek na początku rundy (nie na suicida czy coś, tylko jest na tyle szybki żeby dobiec szybko na mida) a ja go tam zabije to jest z respa na resp zabicie ? Jakiś wilku gada adminowi zeby mnie zbanował, chociaż całej sytuacji nie widział (Wilku) a admin sie go słucha jak piesek. Żałosne. Prosze o odpowiedź ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego waliłeś prefidnie z respa na resp i widziałem to bo cie obserwowałem i wcale nie słucham się jak pies tylko zawsze najpierw spradzam a poza tym ban był tylko na 5min więc nie rozumiem o co się pieklisz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Napisałem że ban nie ma znaczenia:) A ziomek był juz na midzie to jak z respa na resp ? :)

 

 

Były momenty że waliłeś prosto na resp i zakończny temat bo nie mam nerwów do jakiej kolwiek kłutni z nieletnimi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Strzelanie w przeciwnika, gdy jest już na środku nie bierzemy pod uwagę.

 

Ale jeżeli strzelasz , skanujesz w stronę respa  przed 2:07 nawet nie widząc przeciwnika na kare zasługujesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...