Skocz do zawartości
WaRninG1

 zamknięty Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:Przed chwilą
Nick Admina/Gracza:Bachuj
Dowód(Ss'y/Demko):20190819120123_1.thumb.jpg.dba97388efa988e2b2797aa4d8a61c8f.jpg
Uzasadnienie:Admin siedzi na spect'ie, najprawdopodobniej na afku, i nic sobie z Tego nie robi, wyszedł gdzieś nie ma z nim kontaktu, zamiast wyjść z serwera to wyszedł z domu ma wyjebane na serwer jak to mówił w rozpisce, a godzinki pewnie się nabijają, okej 3 rudny max, ale połowę mapy..

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190819-1140-de_mirage.dem.zip dodatkowo wrzucę link do demka, gdzie admin obraża gracza, oraz siedzi właśnie na spect.

Rozpiska obrażania:

5:19- Czat,

5:24- Wyjebane ma w kulturę, czyli regulamin serwera..

5:40- Jakieś gó**o''

7:20- Jeszcze perfidnie napisał, cyt. ,,Kto mnie zabija, tego kickuje..''

10:40-11;02-oczywiście obraza..

12:18- Wejście na spect, i przesiedział tam do końca mapy, czyli 33:05, więc ponad połowa mapy XD, na pewno nie mógł nikogo sprawdzać, skoro nie był na komendzie sm_stealth..

@aquax @LOLSON @Baniatowaty


Świadkowie:---

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do kultury to z gunnerem sie wygłupialiśmy  znamy sie już bardzo długo, sedziałem na spekt ponieważ tata mnnie zawołał  a nie wiedziałem na jak długo ale jak tak bardzo długo siedziałem na tym spekcie to możecie mi odjąć ten czas

Teraz w czym mam sie wypowiedzieć @WaRninG1 Bo nie wiem

@WaRninG1 ty nieby taką piekną kulturą dyzponujesz a ten SS to co ?

Edytowane przez Bachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@WaRninG1 Bachuj mial pojsc na 5min bo go zawolal tata, nie bylo go 30min... Skoro az taki problem o te godziny to odejmijcie mu 30min z dzisiaj...

 

EDIT1: @WaRninG1 Pamietam ze spytales sie i kazales mi kicknac Bachuja za afk + podobno sam chciales to zrobic a z tego co pamietam: 11. Admin nie ma prawa zbanować/kickować drugiego Admina (Robi to tylko Właściciel/Opiekun Adminów)

Edytowane przez GunnerPower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21 minut temu, GunnerPower napisał:

@WaRninG1 Bachuj mial pojsc na 5min bo go zawolal tata, nie bylo go 30min... Skoro az taki problem o te godziny to odejmijcie mu 30min z dzisiaj...

 

EDIT1: @WaRninG1 Pamietam ze spytales sie i kazales mi kicknac Bachuja za afk + podobno sam chciales to zrobic a z tego co pamietam: 11. Admin nie ma prawa zbanować/kickować drugiego Admina (Robi to tylko Właściciel/Opiekun Adminów)

Nie kazałem go kicknąć tylko powiedziałem, czemu nie kickujesz bachuja tak jak mnie, gdy jestem afk, Bachuj tak samo mnie kickuje mówiłem mu, że nie można, ale..

@GunnerPower nie wiem, czemu wypowiadasz się w temacie, który Cb nie dotyczy, a tak nie mogę kickować adminów, gdy wpisuje !kick Bachuj afk, to Mi piszę, że nie można zindetyfikować użytkownika, czy coś w tym stylu tak samo jest, gdy wpisuję sm_admin i biorę wykop gracza szukam np. Cb i tam nie ma, nie wiem, czym jest to spowodowane..

A jak Bachuj kickował mnie to Ty o tym nie wspomnisz? Dobra nie rób już spamu w temacie niech się wypowie @Bachu

@aquax

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 minut temu, WaRninG1 napisał:

Nie kazałem go kicknąć tylko powiedziałem, czemu nie kickujesz bachuja tak jak mnie, gdy jestem afk, Bachuj tak samo mnie kickuje mówiłem mu, że nie można, ale..

Ja ciebie kickuje? Prosze cie XD Nie kazales hmmm... Powiedziales ze ci cos nie dziala i ze nie mozesz go kicknac bo cos tam invalid. Po mmie zerkne demko i sprobuje znalezc

 

@WaRninG1 Skoro my ciebie kickujemy to sam sobie  zaprzeczyles. My jako admini mozemy kickowac adminow, a ty nie? 

Edytowane przez GunnerPower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, GunnerPower napisał:

Ja ciebie kickuje? Prosze cie XD Nie kazales hmmm... Powiedziales ze ci cos nie dziala i ze nie mozesz go kicknac bo cos tam invalid. Po mmie zerkne demko i sprobuje znalezc

 

1 godzinę temu, WaRninG1 napisał:

Nie kazałem go kicknąć tylko powiedziałem, czemu nie kickujesz bachuja tak jak mnie, gdy jestem afk, Bachuj tak samo mnie kickuje mówiłem mu, że nie można, ale..

@GunnerPower nie wiem, czemu wypowiadasz się w temacie, który Cb nie dotyczy, a tak nie mogę kickować adminów, gdy wpisuje !kick Bachuj afk, to Mi piszę, że nie można zindetyfikować użytkownika, czy coś w tym stylu tak samo jest, gdy wpisuję sm_admin i biorę wykop gracza szukam np. Cb i tam nie ma, nie wiem, czym jest to spowodowane..

A jak Bachuj kickował mnie to Ty o tym nie wspomnisz? Dobra nie rób już spamu w temacie niech się wypowie @Bachu

@aquax

Sorka missclick...

Edytowane przez GunnerPower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...