Skocz do zawartości
Shok3n

 pozytywne Odwołanie -OH' Hayzen

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: -OH' Hayzen
Godzina, data zdarzenia: 21.08.2019 - 11:07:37
Mapa:  de_dust_1337
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:419656481
Uzasadnienie: Dostałem bana za cheatowanie pomimo iż nie cheatowałem :D Proszę o rozpisanie demka/dowody ;3 Chciałbym tylko dodać jeszcze, że wstawiałem wczoraj bodajże screeny z tego samego serwera (CoD 45k).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam kilka dowodów :

1. Pierwszego dnia jak wszedłeś na serwer do grałeś na wh i nawet się z tym nie kryłeś wtedy miałem robić ssy ale jeden z adminów ujawnił swą obecność i wyłączyłeś wh.

2. I dziś jak wszedłeś na serwer wysłałeś na czacie gry podejrzane zdania o wh,aimie , że jest włączony  itp i Marcinek zrobił screena może go pokazać.

Jak dla mnie to są bardzo mocne dowody mogłeś sobie włączać aima ,wh w każdej chwili i na screenie z konsoli to widać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Baba_Yaga napisał:

mam kilka dowodów :

1. Pierwszego dnia jak wszedłeś na serwer do grałeś na wh i nawet się z tym nie kryłeś wtedy miałem robić ssy ale jeden z adminów ujawnił swą obecność i wyłączyłeś wh.

2. I dziś jak wszedłeś na serwer wysłałeś na czacie gry podejrzane zdania o wh,aimie , że jest włączony  itp i Marcinek zrobił screena może go pokazać.

Jak dla mnie to są bardzo mocne dowody mogłeś sobie włączać aima ,wh w każdej chwili i na screenie z konsoli to widać.

 

Co do pierwszego. Podaj mi dzień który to był

Co do drugiego. Były to bindy które lubię sobie wysłać żeby takie bezmózgi jak Ty płakały jeszcze bardziej <3

A teraz coś ode mnie. 19.08 wstawiłem screeny które zrobił mi Marcinek więc pozdrawiam... Tu masz link do bana: http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=2433

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Shok3n napisał:

Co do pierwszego. Podaj mi dzień który to był

Co do drugiego. Były to bindy które lubię sobie wysłać żeby takie bezmózgi jak Ty płakały jeszcze bardziej <3

A teraz coś ode mnie. 19.08 wstawiłem screeny które zrobił mi Marcinek więc pozdrawiam... Tu masz link do bana: http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=2433

1.To było kilka dni temu  dokładnie nie pamiętam

2. To nie wyglądało jak bindy które sam mogłeś sobie napisać to było ewidentnie z jakiegoś programu czy coś takiego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Baba_Yaga napisał:

1.To było kilka dni temu  dokładnie nie pamiętam

2. To nie wyglądało jak bindy które sam mogłeś sobie napisać to było ewidentnie z jakiegoś programu czy coś takiego 

 

1. Było to przed wczoraj (19.08) wstawiłem screeny

2. Bind numero uno: bind "\" "say WallHack by. XYZ' -[Injected. Mode: ESP! GL&HF]-"

     No i bind nr dwa: bind "/" "say AIM by. XYZ' -[Injected. Mode: Silent! GL&HF]-"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...