Skocz do zawartości
GoldNM

 zamknięty Propozycja dotycząca sprawdzania graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to aby zamias  standardowego wrzucania ss'ow admin przeżucal by na spect'a osobe podejżaną i kazał jej pobrac pewien program do skanowania cs'a (w poszukiwaniu cheatow)

Jest to o tyle latwiejsze ,że wykrywa chyba każdego cheata externala jak i internala (w postaci exe i dll), Ponieważ istnieję wiele cheatow posiadających odpcje anty-ss/aty-obs

Podczas skanowania wyskakuje każda informacja dotycząca gracza (ip,sid,historia skanowania gracza (zapisuje sie na sid) program pokazuje pliki .cfg / dll działające w cs'ie czyli wykryje każde wstrzyknięte dll'li również te podmienione)

Pisałem o typ programie z @aquax I mowil ,że sprawdzi ten program.

Jeżeli ktoś chciał by info na temat tego programu (z kad pobrac itp) piszcie mi na pv

Pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzenia administracje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Marcineeek. napisał:

Według mnie niestety, ale bez sensu....

Jeśli widzę, że gościu ma WH albo coś  to po prostu nagrywam demko i go banuję po co bawić się jakimś programem ;x 

No ale chodzi mi tu np jak bedzie ktos grał i się krył z tym np ktos taki jak hqa/scream znaczy hqa sie nie krył xd 

Edytowane przez GoldNM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...