Skocz do zawartości
roye

 pozytywne permban za nic?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: chnroye
Godzina, data zdarzenia:około 22     25.08.2019
Mapa:short na duscie, nie pamiętam dokładnej nazwy mapy
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:508341306
Uzasadnienie:Dostałem permbana bez żadnego wytłumaczenia dlaczego go dostałem i za co
Jedyne co sie dowiedziałem to dostałem bana za tak zwane "fishy akcje" :) wiem to stąd ponieważ mój kolega to słyszał
permbana dal mi administrator o nicku
tokar ❤Wikii❤

Pozdrawiam, a tutaj ss admina który mnie sprawdzał na specu: https://prnt.sc/oxfhzb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

Cała akcja z nałożeniem Perm Bana rozpoczęła się od tego że zostałem poinformowany przez jednego z graczy że, na serwerze jest strasznie toksyczny grasz i ktoś cheatuje. Kończąc mojego mma poszedłem sprawdzić co się dzieje. No i oczywiście zacząłem od wpisania sm_stealth i poszedłem sprawdzić tego gracza jakim jest chnroye .

Sprawdzając go byłem jedynym adminem na serwerze dlatego nie mogłem się z nikim upewnić czy coś ma. Sprawdzając go gracze którzy obecnie grali na serwerze się strzasznie denerwowali jak kolega ich z łatwością zabijał a wyglądało to tak jakby wiedział jaki będzie każdy ruch przeciwnika więc byłem skłonny nałożyć mu Perm Bana. 

Chwilę później wbił na serwis jego kolega i powiedział że jego kolega dostał perma za nic. Skontaktowałem się z poszkodowanym przez steam i sprawdzając jeszcze raz demko to rzeczywiście mogło tylko tak wyglądać. Dlatego podjąłem również próbę odbanowania przez steamid ale niestety nie udało mi się nic wskurać w tej sprawie i jestem w stanie się przyznać o błędu. 

 

Tu jest jeszcze demko z tej areny :

 

auto0-20190825-223933-1072538697-am_dust2_cat_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie niczym sie nie wyroznial ten gracz. Orzelki graja podobnie,a ze ludzie na poziomie goldow grali to coz.  Gracz dostanie UB,a Ty jak dajesz bana to naucz sie rozpisywac demko,ktore jest tego podstawa i nie badz zbyt pochopny bo raczej nie chcesz wylapac dodatkow w dziale adminow :)

@WaRnInG ^_^

 

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Mlodytokar masz  tutaj napisać całą rozpiskę. a nie demko podsyłać. Dając bana powinieneś się z tym liczyć, że będziesz musiał rozpisać.

Inaczej poleci ostrzeżenie w dziale admina.

@roye poczekamy, aż będzie 24h twój temat stał

Edytowane przez No Pr0blem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...