Skocz do zawartości
StukuPuku

[ODRZUCONE]Odwołanie StukuPuku

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: StukuPuku
Godzina, data zdarzenia: 26.08.2019 - 15:49:58 
Mapa: De_dust2
STEAM_ID / IP: VALVE_1:0:995196789
Uzasadnienie: Po dłuższym czasie gry na serwerze ( nie były to jakieś ogromne ilości godzin jak u typowych nołlajfów, ale też nie grałem tam 2h ) dostaje ss które wstawiam bez możliwości UB. Czy byłem odpalony ? Nie ( nie musicie wierzyć i tak powiecie ze kazdy tak mówi ). Nabiłem tam ładnie ponad 900 fragów około 400 zgonów, stosunek 2,30 (tego sie nie nabija w 2 dni) . Siedze na forum, normalnie gadam z ludźmi, zgłaszam odpalonych, wręcz zapraszam ludzi do gry, wołam adminów na serwer. I dopiero uważanie ze biegałem z haxami? Nie zauważyłem żeby ktoś płakał na czacie ze jestem odpalony a kręciłem po 30 fragów co runde. Możesz przeanalizować statystyki moich trafień, ogolnych, celnych, niecelnych. Chciałem złożyc tam podanie na admina, bo grzeszycie aktywnością. Ale musiałem dobić troche czasu na forum jak i serwerze, dlatego nie pisałem podania. Czy jestem szczery ? Tak. To jedyny powód za który mógłbym dostać bana bo nie zważałem na słowa. Nie jestem nowym na tym serwerze. Widze, że obsada sie zmieniła ale to mniejsza. Wracając do bana. Nie mam zamiaru zakończyć gry, na tym serwerze. Nie po to wbijałem top 15, zeby teraz nie móc sie bronić, gdy jestem karany ( śmieszne ). Jak ktoś ma statystyki 10-1 to od razu z automatu dostaje ss? Btw. na pewno pamiętasz co zrobiłem, że te ss postanowiłeś mi dać. Bańka z famasa ? Czy za dobre słuchawki? Powinieneś grać częściej, zeby nauczyc sie oceniać kto jednak gra na haxach a kto po prostu umie grać. Zgłosił mnie ktoś ? Nie wydaje mi sie. Będzie śmiesznie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...