Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:Przed chwilą
Nick Admina/Gracza: @Bachu
Dowód(Ss'y/Demko):Niżej.
Uzasadnienie:Admin zwyzywał serwer, bo nie mógł zabić gracza.. 
Świadkowie:--

Z tego co widzę, admin już napisał rezygnację.

20190829120131_1.thumb.jpg.7cad64674b92675ddf6fb60bed5c9ad6.jpg

 @aquax

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Miennak napisał:

 Warning ty tam lepiej skarg nie pisz bo ostatnio nadużywasz admina dajesz bany za trolowanie choć to są cele mapy kikujesz za raszowanie choć nie ma tego w regulaminie :3

 

True w ch** byłem przy jednej z takich akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+1 z tym rushowaniem. Juz do konca nie pamietam, ale kick/ban za rushowanie?  A to jedna z dwoch osob ktorym dales kicka/bana za rush 1:40 XDDD https://steamcommunity.com/profiles/76561198971694067/

@WaRninG1 okej. troche z innej beczki. Pamietasz sytuacje z wczoraj gdzie jakies dwie osoby sie chyba wyzywaly z czego sam sie smiales (na czacie glosowym) a ty im dales bana za 1h. Nie powinno sie dawac mutow?

Edytowane przez GunnerPower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


24 minuty temu, GunnerPower napisał:

+1 z tym rushowaniem. Juz do konca nie pamietam, ale kick/ban za rushowanie?  A to jedna z dwoch osob ktorym dales kicka/bana za rush 1:40 XDDD https://steamcommunity.com/profiles/76561198971694067/

To nie był za rushowanie, ale za cele mapy wtedy był kick..

@GunnerPower wyzywali się 2 osoby(dzieci), przed banem mówiłem, żeby się przestali wyzywać, po 5 minutach jeden miał pretensje do 2, że nie pomógł mu więc dałem bana obojgu.. A śmiałem się dlatego, że gadałem z Zybim oraz @Kyou na ts'ie i zabiłem kyou, i miałem ten sam przycisk do mówienia w cs co na ts, a potem zauważyłeś, że jak zmieniłem to nie odzywałem się tak już, bo gadałem na ts'ie z nimi..

@aureox zamknij, bo robi się spam.. 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...