Skocz do zawartości
lucky  gay

 pozytywne Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Lucky Guy
Godzina, data zdarzenia:13:30 30.08.2019r.
Mapa:Office
STEAM_ID / IP:       STEAM_0:1:189043805
Data/czas zdarzenia:ok 13:30 (mapa office)
Dowód(Ss'y/Demko):demko z godz 13:30 mapa:office https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/793118374708812817/42461FDE98508572C7DC3845A3D4D006A6C9C9E0/
Uzasadnienie:Admin o nicku Noname zbanował niesłusznie gracz Lucky Guy z powodem: wh . A więc tak jak zawsze chcieliśmy się pośmiać z Kubuś Puchatek a z racji tego ,że Lucky Guy umie strzelać zawsze Kubuś Puchatek twierdzi ,że ma albo aima albo wh więc i dziś chcieliśmy go trolować ,Kubuś zaczął pisać ,że Lucky Guy ma wh a Lucky Guy zatwierdzal to, oraz kazałem mu napisać , że ma cheaty z cs-chacked.pl (czy coś takiego)  więc napisał a Kubuś Puchatek zaczął wysylaś ss'y do noname więc noname go zbanował proszę o odbanowanie Lucky Guy 
Świadkowie:Nie przykuwałem uwagi do światków ,oni nie są tu potrzebni.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uzasadnienie Bana Dla Lucky Gay : Gracz miał wh był sprawdzany przez 2 adminów Mnie i @Namer Śmieszne jest to że ta wiadomość jest skopiowana z wcześniejszych tematach oczywiście nie kierowałem się samymi wiadomościami od kubusia ale też akcjami z de_mirage na którym było widać że Lucky Gay jednak nie słyszy nikogo a wie o nim. A i po zbanowaniu gracza Warzywo zaczął się czepiać kubusia że poszedł i mi się tak jakby z konfidencił.
Świadkowie - Kubuś Puchatek @Namer
Demko - 
http://730.gotv.pro/srv57528/auto0-20190830-125617-1578139737-de_mirage-______Multi-Head.pl________COD_200__CALL_OF_DUTY__BETA__1s1k.dem.zip
Podejrzane Akcje
1 - Dobrze to tak Lucky gdy zostałem ja i kubuś na 2 terrorystów podał info że kuchnia gdzie go nie było słychać i podał drugie info mówiąc nie wiem chyba A i okazało się że bomba została podłożona bo infie lucky. 
2 - Gdy  2 admin siedział spec i patrzył Lucky ja stałem chwile na respie lucky poszedł pałace nikogo nie było odszedł potem się ruszyłem szedłem do pałacy na shift to lucky podszedł pod pałace.
3 - Gdy stałem przy wyjściu z pałacy gdzie byłem na shift ciągle wychylałem lekko i on wychylał nie widząc mnie z drabinki a jak się cofałem to i on się cofał.
A tłumaczenie warzywo było że siedział na spec i info sobie dawali.
Oczywiście w  żadnej podanej sytuacji nie było Warzywo.exe  na spec był sam @Namer Więc infa nie mógł dostać. A jeżeli pisaliście dla żartów to jak się obaj zgodzicie to wyślij SS.

Edytowane przez BezImienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prowokacja Kubusia była tylko potwierdzeniem, że lucky ma cheaty był sprawdzany już wcześniej, jednak nie było 100% pewności.  Uzasadnienie lucky gay jest słabo napisane, podane jest mało szczegółów i mówisz o sobie w 3 osobie, jestem przekonany, że konto @lucky gay stworzył @Warzywo.exe , ponieważ chce unbana dla kolegi, który nie umie odwołać się samemu. Dopóki Lucky sam się nie odwoła nie powinnien dostać unbana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety ale jesteś w błędzie ja nie zakładałem mu konta ja mu pomagalem je stworzyć i napisać a to jest różnica i Kubus nie zrobił jakiejś tam prowokacji ,ponieważ

Kubuś jest mało doświadczony w tą gre i cały czas posądza lucky gay o wh lub aim bota więc nie wiem o czym tu jest wgl mowa...

Edytowane przez Warzywo.exe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tu się wypowiem by nie czekać na opiekuna.

Na WH to jest za mało. Akcje powiedział bym że są z infa na ts3 lub jakiegoś discorda. 

Jeżeli sobie podpowiadacie to później takie jaja wychodzą.

Admin dostał ode nie już upomnienie słowne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...