Skocz do zawartości
SandaleeQ

 pozytywne niesłuszny ban codmod

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: SandaleeQ
Godzina, data zdarzenia: 19:05 +/- 
Mapa: westwood mh
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:466516769
Uzasadnienie: Chciał bym zobaczyć dowody od admina który mnie zbanował ponieważ mam do tego takie prawo, pod jakim zarzutem dostałem bana. Gdyż nie mam żadnego cheata nawet na kompie i nigdy nie miałem a granie bardzo długo na westwooda, to wiadomo gdzie skanować , zwłaszcza że od dosyć dłuższego czasu jest takie coś jak SŁUCHAWKI, i kiedy koleś przeskoczył od terro na bs'a zamkniętego , było słychać tupanie, nagle stop, i "upadek" / lądowanie  wtedy zacząłem strzelać, a że go trafiłem to już od razu cheater ? Słaba wymówka... Niesłuszny ban z strony administracji cod moda, nawet chyba admin o nicku "noname" to był ponieważ miał zazdrość z innych map że zabijam, stojąc na respie w 1:30+ xD . Gram only snajper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Namer zapraszam z dowodami na winę gracza. 24h.

Admin ma jeszcze 7h, jak nie dostarczy dowodów, dostajesz automatycznie UB, a admin ostrzeżenie.

1 akcja to za mało na bana, muszą być przynajmniej 3 spalone, by gracz dostał bana, a pro po jak dałeś demka, to może dasz rozpiskę? 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zobaczymy te "dziwne miejsca"  i twoją znajomość mapy... jak wrzucisz demka.
Bierz też pod uwagę to że nie masz do czynienia z osobą która odpaliła 1 raz cs'a :) 

@edit 
akcja na eldorado 1:30 ? chodzi ci o to gdzie się zablokowałem patrząc się lekko w okno? a chwilę później wbiłem na wieżę i słyszałem przeciwnika? co tutaj jest podejrzanego? że się zablokowałem ? XD  gdzie tam jest niby ta akcja BARDZO PODEJRZANA za którą zostałem niesłusznie oskarżony (oraz zbanowany) o wh? 

"masz bana gościu"  no fajny admin, nabrałeś pewności lecz to jest normalne jeśli masz takie coś jak słuchawki i grasz bardzo długo na cod modach gdzie jest westwood... gdzie da się wszystko skanować,    
gdzie są te vac akcje?

 

Edytowane przez SandaleeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, SandaleeQ napisał:

Twój nick podczas gry: SandaleeQ
Godzina, data zdarzenia: 19:05 +/- 
Mapa: westwood mh
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:466516769
Uzasadnienie: Chciał bym zobaczyć dowody od admina który mnie zbanował ponieważ mam do tego takie prawo, pod jakim zarzutem dostałem bana. Gdyż nie mam żadnego cheata nawet na kompie i nigdy nie miałem a granie bardzo długo na westwooda, to wiadomo gdzie skanować , zwłaszcza że od dosyć dłuższego czasu jest takie coś jak SŁUCHAWKI, i kiedy koleś przeskoczył od terro na bs'a zamkniętego , było słychać tupanie, nagle stop, i "upadek" / lądowanie  wtedy zacząłem strzelać, a że go trafiłem to już od razu cheater ? Słaba wymówka... Niesłuszny ban z strony administracji cod moda, nawet chyba admin o nicku "noname" to był ponieważ miał zazdrość z innych map że zabijam, stojąc na respie w 1:30+ xD . Gram only snajper.

Typie stałeś na respie do 1 min z czego wcelowywałeś się co chwile w kogoś a dziwne że przy tym skanie ja go nie słyszałem obserwując go :D I odkąd wszedłeś na serwer ciągle się przyczepiałeś i mówiłeś jaka to jest administracja na tym serwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, BezImienny napisał:

Typie stałeś na respie do 1 min z czego wcelowywałeś się co chwile w kogoś a dziwne że przy tym skanie ja go nie słyszałem obserwując go :D I odkąd wszedłeś na serwer ciągle się przyczepiałeś i mówiłeś jaka to jest administracja na tym serwie :D

przyczepiłem się tylko na mirage, gdy koleś biegał z trigerem, ponieważ celownik mu przeskakiwał, a dostał bana dopiero po 15 minutach (next mapa) 
do 1 minuty? no ciekawe, może kilka rund mogło być, ale jeśli całe tt ginie na respie tt, bo ct rashuje, to co mam robić snajperem?  mało kiedy siedzę na respie dłużej niż 30 sekund
wcelowywałem się co chwile w kogoś? celowałem z awp w miejsca gdzie przechodzą ludzie  wtf? chyba że chodzi ci o coś innego to pokaż
nie słyszałeś go? no to fajnie bo ja bardzo wyraźnie słyszałem że tupał, nagle cisza (podskok) i charakterystyczny "upadek" ten dźwięk,  a że westwood jest mapą że 90% da się przeskanować i banalnie jest się nauczyć tam skanować więc :)  
czekam na te demka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie robcie zbednego spamu tylko edytujcie wiadomosci bo zaraz zamkne temat do momentu az admin nie podesle demka z opisami. Robicie zbedny spam a Ty @Namer powinienes wiedziec , ze posty sie edytuje . Takze czekamy na demka z dowodami i jeszcze 1 post bedzie zbedny to zamkne temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Namer 1 podejrzana akcja na 2 demka to stanowczo za mało. Do tego, jeśli nic się nie zmieniło, skany nie są brane pod uwagę jeśli chodzi o rozpiski pod WH a jak pisałeś wyżej to o skany Ci głównie chodzi. Wypisz więcej według Ciebie podejrzanych akcji edytując post. Czas ucieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra, nie ma co dalej czekać, gracz dostaje UB, natomiast admin +1 w dziale adminów, i tak na przyszłość, jak nie umiecie rozpisać demka, to nie dawajcie banów, albo złóżcie rezygnację, bo to co robią admini w CS:GO to jest jakaś jedna wielka masakra, brak słów na to, ręce opadają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...