Skocz do zawartości
meaN

 zaakceptowane Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: meaN
Wiek: 18
Znajomość programów graficznych: Głównie używam gimpa ale gdy jakaś praca jest trudniejsza to wykonania w tym programie używam photoshopa cc 2019.  Dlatego gimpa znam na pamięć według mnie w 100%, a photoshop koło 30%.
Doświadczenie w grafice: 2/3 lata
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Codziennie jestem i co jakiś czas spoglądam czy jest coś nowego, jak jest to się w to zagłębiam. 
Dlaczego Ty?: Mimo że nie spełniam wszystkich wymogów to składam podanie z czterech powodów. 

1. Grafików jest mało,  jeśli nie ma ich w ogóle. 

2. Ostatnio wróciłem po jakimś czasie znów do grafiki ponieważ troszkę się za tym stęskniłem i nudzi mnie już trochę robienie grafik dla siebie albo dla jakichś znajomych więc chciałbym robić to dla większej ilości osób tak jak jest to na forum. 

3. Mam dużo czasu ponieważ pracuję w domu. 

4. Lubię sprawiać ludziom radość, w ogóle lubię wszystkim bardzo pomagać w każdy możliwy sposób i teraz też chciałbym pomóc im przez wykonywanie prac graficznych. 


Wykonane przez siebie przykładowe prace: o to moje 3 najnowsze prace: onemovebanner.thumb.png.3481334048bc09f62f94edc211b988f3.png

bannermoj.thumb.png.1df4797839703e9c56e5c4f8ba738335.pngpojedynek1.png.fedcaa7b0f750fa67186005941ad4ce3.png

 

Edytowane przez meaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wygrałeś walkę z Frizem, więc jestem na tak!

A tak szczerze mówiąc to skoro Ci się chce to nie widzę przeciwwskazań, brak grafików, masz zapał i chęci, działaj i nie wypal się po miesiącu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak sam wspomniałeś pracujesz w domu, więc gdy kto poprosi o wykonanie czegoś, to z pewnością szybko otrzyma to co sobie zażyczył. Ja to w ogóle się na grafice nie znam, więc na mnie i te Twoje przykładowe prace robią wrażenie. A grafików z tego co się orientuję, to obecnie nie ma, więc powodzenia. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...