Skocz do zawartości
GunnerPower

[ODRZUCONE]Odwołanie od Bana - WnK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: wnk
Godzina, data zdarzenia: 16:21 07.09.2019
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: 

STEAM_1:0:514227894

Uzasadnienie: A wiec tak, @WaRninG1 drugi raz dostalem juz od ciebie perma z "Czitowanie" na smurfie. Chcialbym zobaczyc rozpiske gdzie cheatowal wedlug ciebie. GL, Wszystko ci wytlumacze jak mi to rozpiszesz. Wbijam na nowych kontach z 1 st. zeby sprawdzic jak zareaguja admini. Mam jeszcze jedna prosbe, Jak @WaRninG1 rozpisze owe demko moglby ktos z sensowna ranga je przejrzec?

@joolz Znam. Nawet sprawdzilem i gdzie jest napisane ze nie moge grac na smurfie??

@WaRninG1 taaaa... koledzy. Kazdy kto sie podpisze pod moim tematem jest moim kolega kogo o to porosze. To ty zamykasz temat jak czujesz ze jest juz zle. Nie potrafisz odroznic zwyklego gracza od cheatera?

@joolz Mam 15 lat. Nie wchodze sobie dla "Jaj" tylko wchodze zobaczyc jak admini reaguja na osoby z standardowym avatarem i 1 stopniem. Jest w tym cos zlego? Jak widac grajac na swoim mainie nie dostaje banow za "Czitowanie", a na czystym koncie juz tak xD A odwolanie pisze tylko i wylacznie dlatego ze moze jest jeszcze wiecej osob ktore byly czyste i nie napisaly odwolania

@WaRninG1 jak skoncze mma to zerkne na te "spalone" akcje

Edytowane przez GunnerPower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak demo się skończy nagrywać dam rozpiskę..

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190907-1606-de_mirage.dem.zip

3:50-te skany przez smoke w model+B,

8:30-Ten celownik+B,

11:40-Nie było infa, że typ był w bs.+B,

13:25-Bardzo szybki strzał+B,

13:44-Dziwnie odwrócił się na drabinę, mimo tego, że nie było infa, że jest tam koleś..

WIem, że jest mało akcji, ale co niektóre napewno są spalone.. 

@joolz

 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@GunnerPower dlaczego grasz na "smurfie" na serwerze na ktorym masz admina? :) znasz regulamin? 

 

Ile Ty masz lat? Wchodzisz na drugim koncie sprawdzić reakcje innych adminow po czym odwolanie piszesz... Rece opadaja na to co sie dzieje z adminami CSGO. Takie glupie bany, jakieś dziwne problemy, wchodzenie sprawdzić sobie dla jaj. 

Niech Ci @aquax wyjaśni o co chodzi z multikontem i zmianą nicku będąc adminem bo i tak codziennie nowy problem dochodzi. Btw. Zerknę demko jak bede w hotelu bo jestem w trasie

 

 

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@WaRninG1 

3:50 - wlacz sobie volume 0.45 i slychac typa jak biegnie w strone konca okna, Ja zaczalem scanowac cale okno nawet jak on przeszedl.
8:30 - chodzi ci o typa ktory przeskakiwal na standard? Nie wiem czy zauwazyles ale celownik jest  0.5 cm nad nim :)
11:40 - Slychac jak zeskakuje z drewna na BS XDDD
13:25 - normalny strzal + demo jest w 20 tick (lub cos podobnego)
13:44 - slychac jak wchodzi po drabinie

cos jeszcze?

Edytowane przez GunnerPower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...