Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:20:45
Nick Admina/Gracza:Nih
Dowód(Ss'y/Demko):Demko można pobrać i zobaczyć moment w którym widać że na czacie jest napisane Gracz fr0x został zmutowany na 30 minut 
Uzasadnienie:Nih mutuje mnie i jego jedynym argumentem jest to że to ja zacząłem (Powiedziałem do Quvika mnie zbanuje  i było to nawiązanie to historii z przeszłości kiedy dał mi bana za nic )
Świadkowie:Cały serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nasz drogi admin fr0x ma jakąś spine z QARVIKIEM i zawsze jak wbije na serwer to się musi z nim kłócić co przeszkadza całemu serwerowi więc dałem mu muta za nadużywanie mikrofonu :) Jeszcze dodam że fr0x lubi się pobawić sm adminem i czasami użyć slapa albo slaya na jakimś graczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, shizeR00 napisał:

Tak a qarvikowi dałeś

 

Tylko że qarvik potrafi sie uspokoić a ty nie i to ty zaczynasz np teraz on wbił na serwer i się pytałeś kiedy ci da perma, serio opanuj się trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dobrze zrobił mutując cie twoje nie ustane gadanie na mikrofonie przeszkadza każdemu
nic nie da sie powiedzieć bo ty wcinasz się w zdanie każdemu bo ty masz najwięcej do powiedzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, roye napisał:

dobrze zrobił mutując cie twoje nie ustane gadanie na mikrofonie przeszkadza każdemu
nic nie da sie powiedzieć bo ty wcinasz się w zdanie każdemu bo ty masz najwięcej do powiedzenia :)

Zawsze mówie sory/przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, shizeR00 napisał:

Okej , obejrzyj demko z Nuke rampy i mirage mid i zobacz kto sie lubi bawic komendami

To demko z mirage gdzie PROSIŁEŚ mnie żebym cie podrzucił bo wskoczyć nie mogłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi o to że jakiś tydzień temu gralismy na 1 vs 1 i o cos poszlo ale nw dokladnie o co... fr0x dal mi muta na 5 min. Zdenerwowałem się i postanowiłem dać mu bana na 10min w ramach zemsty i nauczki że ze mną się nie zadziera...

fr0x dostał rage i zaczął mi spamować na steam że mam go odbanować i wgl. Napisałem do aquax aby go odbanował i tak się stało. fr0x dostal unbana wbilismy na server i myslalem ze wszystko bedzie ok ale fr0x odrazu zaczął mnie wyzywać (że co co ty odj"""łeś poj""""ny jesteś komend na unbana nie znasz a adminem jesteś a tylko właściciel może zdjąć bana) od tego czasu za każdym razem gdy wbijam na server tak się dzieje... fr0x wyzwa mnie staram się na to nie zwracać uwagi i mowie mu ze ma się "zamknąć" ale on sobie nic z tego nie robi... Dziś 07.09.2019 przed 21 nih dał muta fr0x"owi na 30min bo wyzywanie mnie było  już irytujące i przeszkadzało innym osobą na serverze stąd ta skarga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, QARV!K napisał:

Chodzi o to że jakiś tydzień temu gralismy na 1 vs 1 i o cos poszlo ale nw dokladnie o co... fr0x dal mi muta na 5 min. Zdenerwowałem się i postanowiłem dać mu bana na 10min w ramach zemsty i nauczki że ze mną się nie zadziera...

fr0x dostał rage i zaczął mi spamować na steam że mam go odbanować i wgl. Napisałem do aquax aby go odbanował i tak się stało. fr0x dostal unbana wbilismy na server i myslalem ze wszystko bedzie ok ale fr0x odrazu zaczął mnie wyzywać (że co co ty odj"""łeś poj""""ny jesteś komend na unbana nie znasz a adminem jesteś a tylko właściciel może zdjąć bana) od tego czasu za każdym razem gdy wbijam na server tak się dzieje... fr0x wyzwa mnie staram się na to nie zwracać uwagi i mowie mu ze ma się "zamknąć" ale on sobie nic z tego nie robi... Dziś 07.09.2019 przed 21 nih dał muta fr0x"owi na 30min bo wyzywanie mnie było  już irytujące i przeszkadzało innym osobą na serverze stąd ta skarga.

Fakt  lecz ukryłeś wiele faktów takich jak twoje wyzywanie :) czemu tego nie ująleś w tej wypowiedzi ? A i przypomnij za co dostałem bana od Ciebie ? To ty mi dałeś 1st muta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, Immit napisał:

nih bardzo dobrze zrobił mutując fr0x"a na 30 min ponieważ wyzywanie qarvika było juz irytujące i przeszkadzało innym +1 dla niha :D

I warto dodać że to ty mnie zwyzywałeś na worehouse /Mapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, eszkeree napisał:

Według mnie nih zrobił dobrze ponieważ kłócenie się na serwerze jest nie odpowiednie, a dodatkowo przeszkadza lub irytuje innych graczy którzy przyszli sobie na spokojnie pograć.

Wszystko spoko lecz mi tylko chodzi o to czemu to ja zostałem tylko ukarany a nie osoby biorące w tym udział ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, shizeR00 napisał:

Wszystko spoko lecz mi tylko chodzi o to czemu to ja zostałem tylko ukarany a nie osoby biorące w tym udział ?

Bo qarvik starał się ciebie ignorować a ty powtarzałeś 50 razy "Daj mi perma daj mi perma"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ukaram nikogo z was ale na przyszłość porozmawiajcie sobie na pw. Admin wie że za dużo rozmawiał z kolei drugi admin dający mute powinien go upomnieć pisząc do niego by się ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...