Skocz do zawartości
bhop.exe

 pozytywne banik za GRE :))))))))))))))))))))

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: bhop.exe
Godzina, data zdarzenia:

09-07-19 22:17

Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP:STEAM_1:1:505224344
Uzasadnienie: po pierwsze gram na tym serwerku cos czasu i znam pare osob jak i adminow i cholera dopiero po jakisch 2 miesiacach dostalem bana za granie xd nie wnikam juz czemu dymsonik zawaliles bana ale luz i nie wiem gdzie widziales aima jak kurde siada mi cos raz na miesiac kappa pozdro 600

Edytowane przez bhop.exe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Link do demka: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190907-2139-de_mirage.dem.zip

33:07 akcja w łączniku sprayuje typa w klatę naglę gość dostaje heda

37:50 akcja wychodzi na plecy na dwóch enemy strzelając fullauta w plecy jednemu i drugiemu zawsze zeskakuje mu 1 pestka w głowę podczas takiego full auta

Dałem 2 przykłady bo serio nie ma co wygrzebywać więcej bo w 95% przypadków gdy strzela on full auto zawsze zeskoczy ta 1 pestka która trafi w głowę dla mnie to jest żałosne powiedzieć że to po prostu fart bo dzieje się praktycznie we wszystkich jego akcjach wystarczy odpalić jakiekolwiek demko gdy jest na serwie i 3/4 jego akcji to będzie takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, DymSooN napisał:

Link do demka: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190907-2139-de_mirage.dem.zip

33:07 akcja w łączniku sprayuje typa w klatę naglę gość dostaje heda

37:50 akcja wychodzi na plecy na dwóch enemy strzelając fullauta w plecy jednemu i drugiemu zawsze zeskakuje mu 1 pestka w głowę podczas takiego full auta

Dałem 2 przykłady bo serio nie ma co wygrzebywać więcej bo w 95% przypadków gdy strzela on full auto zawsze zeskoczy ta 1 pestka która trafi w głowę dla mnie to jest żałosne powiedzieć że to po prostu fart bo dzieje się praktycznie we wszystkich jego akcjach wystarczy odpalić jakiekolwiek demko gdy jest na serwie i 3/4 jego akcji to będzie takie coś.

Ludzie ogarnijcie się kolejny co daje bana za jedną lub dwie spalone akcje to już się nudne robi, a wręcz żałosne...

Podstawą do bana musi być conajmniej kilka spalonych akcji, ale w żadnym wypadku nie 1-2... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry, że się wtracę w temat, ale to już się robi naprawdę żałosne.. @aquax zobacz jakich masz adminów, co im się rozpisać demka całego nie chce, ŻAŁOSNE. Jak admin nie poprawi rozpiski w 11h, wtedy dostaniesz UB, a o losach admina zadecyduję @aquax

Tak btw oglądałem te 2 akcje, chyba wiadome jest, że w CS:GO jest rozrzut.. I może czasami się zdarzyć, że ta jedna kula pójdzie w bok, albo za wysoko..

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego nie widzę nadal UB dla gracza gdzie dwie osoby ODPOWIEDZIALNE, ponieważ mają takową rangę aby tega bana zdjąć. Nie rozumiem po co czekacie na samego właściciela gdzie macie pernisje do tego, aby ten temat zamknąć i powiadomić go o zdarzeniu w formie wiadomości prywatnej. Od tego jesteście UBT żeby takie sprawy załatwiać SAMI, a nie czekać na grom z jasnego nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...