Skocz do zawartości
*JezuS*

 zamknięty Paranoja admina

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to chciałem powiedzieć że na tej serwerowni wsród adminów moderatorów itp. występuje tak zwane kolesiostwo i totalny debilizm

Dostałem degrada za slapowanie i inne takie rzeczy, znowu bez ostrzezenia bez upomnienia, ja wiem ze tak nie wolno robic ale w przypadku warninga ktory pewnie moglby wyrecytowac regulamin to jjemu daje sie upomnienie a mi od razu degrada ta serwerownia to ściek trzymacie tego idiotę w ubt ktory banuje typa po 1 fragu wiele bylo takich razy

Kiiedy ma odbanowac gracza nie zna komendy na unbana...

Byłem adminem tutaj od marca jbc

Wczoraj jak to pisze to dał pewnemu graczowi PERMABANA za wyzywanie jego boskiej osoby to już jest k***a śmieszne 

Daje bany innym adminom ktorzy grają na smurfie aby ci dostali degrada tutaj ... no, nie chce mi sie dalej powtarzać osoba ktora jak sama pisala ma problemy rodzinne i wedlug mnie i innych graczy, bylych adminow również psychiczne nie powinna byc na tak wysokim stanowisku 

Z pozdrowieniami kacperek Jebać cie warning :D jesteś ściekiem.

Edytowane przez *JezuS*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem o czym Ty gadasz, że nie dostaje ostrzeżeń https://multi-head.pl/topic/105167-memesio/

Dostałem ostrzeżenie za ten temat, więc tą sprawę mamy wyjaśnioną, następnie czemu wyzywasz forum? Mnie możesz wyzywać, ale od sieci i serwera się za przeproszeniem od******l, bo robisz dramę za słusznego degrada @aquax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś adminem od marca to tym bardziej pokazuje że po takim czasie nawet nie potrafisz zachować podstaw jakie powinien posiadać admin.

Dostałem dowody nie tylko od jednej osoby a od kilku. Jaja sobie robicie z serwerów bo myślicie, że mając admina jesteście bóg wie kim.

Nie dostał byś od razu degrada ale nic sobie nie robicie z moich ostrzeżeń ostatnio.

+1 za wyzwiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...