Skocz do zawartości
Max

#4 - Czy wiesz, że…?

Rekomendowane odpowiedzi

czywieszze.jpg.png.8253486caa88413c926d436119dfafa7.png

coca-cola-sejf-receptura-gizm-660.jpg.82e18fd2b4748a913ff420944c8b5300.jpg

Obecnie tylko dwie osoby znają formułę Coca Coli. Krążyły kiedyś plotki, że każdy z nich zna tylko połowę przepisu, ale jest to nieprawda, wymyślona na potrzeby kampanii reklamowej.Oryginalna formuła składu na piśmie zdeponowana jest w banku SunTrust w Atlancie. Aby mieć bank po swojej stronie, Coca Cola wykupiła jego akcje i wyznaczyła swoich przedstawicieli do zarządu.

Polityka firmy jest bardzo restrykcyjna - dwie znające przepis osoby nie mogą nawet razem latać jednym samolotem.

Jak na razie jedno jest pewne - Coca Cola swój smak czerpie z liści koki (z tych samych plantacji, z których pochodzi kokaina). Ponieważ import tego produktu do USA  jest zakazany, tylko jedna firma otrzymała pozwolenie i zgodę rządu, aby to robić. The Coca Cola Company. Więc nawet gdyby komuś udało się wykraść tajemniczą recepturę i tak nie byłby w stanie jej podrobić bez sprowadzenia koki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wiem czemu od czego mi się we łbie po*********o 

Krótko mówiąc jestem ćpunem elo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coca nie przypadkiem taka nazwa, swoje pierwsze początki z tym napojem bazowały na dodawaniu kokainy do przepisu. ;) Obecnie stety ów składnik nie jest dodawany do napoju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...