Skocz do zawartości
SqubanY778

odrzucone Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Bartosz
Nick: SqubanY
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Miałem takie doświadczenia na dwóch serwerach więc wiem co i jak.
Znajomość SM/10: 8/10
Steam ID: STEAM_1:0:171855517
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198988119445/ (to nie moje pierwsze konto )
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/ツツSqubanyツツ/145.239.236.193:27230/ to jest moje 5 konto na jakim tu gram tylko że inne konta sprzedałem już troszkę wcześniej i nie pamiętam nicków ale kolega może potwierdzić grałem z nim.
Od kiedy grasz na serwerze: od 10 dni 
Ile dziennie grasz na serwerze: 7- 8 godzin dziennie
Dlaczego chcesz zostać adminem: Ponieważ naprawdę czasami gra cheater i to psuje rozgrywkę więc chciałbym jako admin pilnować porządku i żeby graczom się dobrze grało

Edytowane przez SqubanY778

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek +

Doświadczenie niby +

SM + 

Nigdy cię nie widziałem mimo twoich (7h) także ja na NIE pograj trochę więcej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne podanie bez celu, nigdy nie widziałem na serwerze. Do tego dochodzi kwestia rozpoczęcia grania na serwerze, staż 10-cio dniowy to żenada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...