Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mateusz 
Nick: Immit
Wiek: 16
Doświadczenie na Stanowisku Admin:  Nie miałem admina na żadnym serwerze lecz wiem co nieco 
Znajomość SM/10: 6/10
SteamID: STEAM_0:1:151443524
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198263152777/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Immit/145.239.16.111:27016/
Od kiedy grasz na serwerze: Gram na serwerze od ok miesiąca
Ile dziennie grasz na serwerze: Od 1 do 4 h 
Dlaczego chcesz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem, ponieważ zauważyłem, że wiele graczy nie przestrzega regulaminu, a nie zawsze jest Admin on-line. Pod nieobecność admina ludzie wchodzą na serwer z nowymi kontami ( 1 stopień, bez prime ) i zaczynają psuć zabawę innym graczom, dzieci bez mutacji nadużywają mikrofon ( krzyczą, wyzywają), raz na jakiś czas przychodzi ktoś i puszcza bindy. Tak jak już pisałem wyżej adminów w tych momentach nie ma, a Ja często gram na serwerze i trafiają mi się wymienieni wyżej "gracze" i chciałbym zapobiec tego typu sytuacją. Mimo że miałem mało styczności z byciem adminem to jestem w stanie poduczyć się niektórych rzeczy, bo większość umiem i w 100 % będę dawał z siebie wszystko żeby serwer się rozwijał. Pozdrawiam Immit 

 @krysia skrr 

Edytowane przez Immit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie jest Twoje prawidłowe GT, ogólnie musisz wpisać Swój nick tutaj https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.193:27230/top_players/

Następnie wklej link do tematu. @krysia skrr nie wiem czemu dałeś na + GT,

Powodzenia!

+GT,

+Aktywność,

+/-Wiek,

-Doświadczenie,

Na tak.

Powodzenia!

// @shizeR00 @QARV!K nawet w podaniu będziecie się kłócić? Ludzie macie pw.

 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+wiek

+gt

-Nie miałeś nigdy admina a znasz sm 6/10 w mojej opinii bzdura

-doświadczenie 

Na nie, mimo 30 h na serwerze nie posiadałes nigdy admina przez co twoja wiedza na temat SM jest na niskim poziomie 

GL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+Wiek

+Gt

+Sm

-Doświadczenie ale wkońcu każdy kiedyś zaczynał

Często widzę cię na serwerze, nie wykłócasz się więc myślę że byś się nadał zwłaszcza że aktywność adminów na tym serwie jest słaba.

Na tak

@shizeR00 - Na necie masz cała rozpiskę sm'a, skąd wiesz że nie czytał? Zresztą komendy sm'a nie są wcale trudne. 

@shizeR00 nie rozumiem twojego toku myślenia, co ma sytuacja do sm'a? 

@QARV!K Wiem że sobie poradzi dlatego właśnie nie rozumiem decyzji shizeR00 ale nie mi tu oceniac :)

Edytowane przez a'rexon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, a'rexon napisał:

+Wiek

+Gt

+Sm

-Doświadczenie ale wkońcu każdy kiedyś zaczynał

Często widzę cię na serwerze, nie wykłócasz się więc myślę że byś się nadał zwłaszcza że aktywność adminów na tym serwie jest słaba.

Na tak

@shizeR00 - Na necie masz cała rozpiskę sm'a, skąd wiesz że nie czytał? Zresztą komendy sm'a nie są wcale trudne.

Aktywność jest na dobrym poziomie , kogo aktywność jest na słabym poziomie ? Moja aktualna jest słaba ponieważ nie miałem czaasu , reszta ma na dobrym poziomie

Może nie wiedzieć jak się zachować w danej sytuacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 godzin temu, shizeR00 napisał:

+wiek

+gt

-Nie miałeś nigdy admina a znasz sm 6/10 w mojej opinii bzdura

-doświadczenie 

Na nie, mimo 30 h na serwerze nie posiadałes nigdy admina przez co twoja wiedza na temat SM jest na niskim poziomie 

GL

 

23 minuty temu, shizeR00 napisał:

Może nie wiedzieć jak się zachować w danej sytuacji 

Już ja mu pomagałem i powysylalem sm_... Mówiłem co za co i na ile. Także nie martwcie się o niego... Poradzi sobie☺️?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, QARV!K napisał:

 

Już ja mu pomagałem i powysylalem sm_... Mówiłem co za co i na ile. Także nie martwcie się o niego... Poradzi sobie☺️?

To dalej mnie przekonuje ale może być okres probny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 20.09.2019 o 12:42, a'rexon napisał:

+Wiek

+Gt

+Sm

-Doświadczenie ale wkońcu każdy kiedyś zaczynał

Często widzę cię na serwerze, nie wykłócasz się więc myślę że byś się nadał zwłaszcza że aktywność adminów na tym serwie jest słaba.

Na tak

@shizeR00 - Na necie masz cała rozpiskę sm'a, skąd wiesz że nie czytał? Zresztą komendy sm'a nie są wcale trudne. 

@shizeR00 nie rozumiem twojego toku myślenia, co ma sytuacja do sm'a? 

@QARV!K Wiem że sobie poradzi dlatego właśnie nie rozumiem decyzji shizeR00 ale nie mi tu oceniac :)

Czego dokladniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...