Skocz do zawartości
SUNN.

Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

 

Jak dobrze wiecie jest problem z lagami tzn. dławieniem się serwera. W ciągu dnia nie ma jako tako problemu (sporadycznie), problem pojawia się w godzinach 17-18 aż do 22 i nawet później. Wystarczy, że serwer jest pełny i czuć jak choke się dławi, nawet moich 30fpsów czuję że serwer nie wyrabia. Nigdy tak nie było. Nie wgrywaliśmy nic nowego, ftp pewnie czyste, niezaśmiecone więc sprawa leży pewnie po stronie hostingu.

 

 

 

Zgłaszaliśmy to @@Jellyfish. i ja zgłosiłem to @@aquax - JellyMiś raczej tu za wiele nie zdziała bo to raczej (nawet na pewno) nie jest sprawa załadowania ftp jakimiś śmieciami czy wgrywaniem nie wiadomo czego, zwłaszcza że czuwa nad serwerem. Tutaj trzeba pogonić hosting bo coś jest nie halo, że choke i ping nieraz się waha między 10 a 100, zwłaszcza, że jak np. ja wejdę na inny serwer to choke niemal stoi i mam 20 pingu.

 

 

 

Nagłaśniam sprawę, wiadomo, że im bardziej medialnie tym szum większy no i działania szersze :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Długo mamy grać w takich fatalnych warunkach? Już się pojawiają sytuacje, że z 32/32 robi się 20/32 albo i mniej bo ludzie mają dość grania z lagami, gdzie chwilami zabicie kogokolwiek graniczy z cudem.

 

 

 

I tak gramy cały czas. 

 

 

 

crHfnEa.png

 

 

 

crHfnEa.png

 

 

 

d3zkjGM.png

 

 

 

pqOFx7I.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Mam to samo , fpsy spadają tnie klatkuje generalnie do d.... 

 

 

Akurat lagi mają wszyscy. Nawet najlepszy net Ci nie pomoże jak serwer/hosting nie wydala. 

 

 

 

Najlepsze jest to, że są gracze którzy wchodzą, pytają czy są lagi i jak usłyszą, że tak to wychodzą :P

 

 

 

Wołam: @@aquax @@EvO @@Malu @@MichaSiu (bo udaje że coś robi :P ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale to nie jest zależne od nas a od hostingu, nie bylo prowadzonych zadnych prac na serwerze, więc podziało się to nie przez jakies modyfikacje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podpinam się do prośby, potwierdzam to co pisał kolega @Sunn O))), choke skaczę do 100 nawet często jest tak że nie jest poniżej 20/32 kiedy na serwerze gra 15/32 osoby to są tak okropne lagi nie do wytrzymania, próbuje rozpędzić full auto i automatycznie choke skacze od 30 do 100 oraz spadają fps'y dodam że na innych serwerach tego nie ma. Tylko na DD2/INF

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ale to nie jest zależne od nas a od hostingu, nie bylo prowadzonych zadnych prac na serwerze, więc podziało się to nie przez jakies modyfikacje

 

 

Wiem, ale chyba ktoś może pogonić hosting albo udzielić jakiejkolwiek informacji? :P No chyba że lagi to już będzie stan permanentny, wtedy pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

ty no ale jak dlugo macie te lagi ? :D bo ja ich w godzinach kiedy gram nie odczuwam wcale :D

 

 

od 2-4 tygodni się pojawiały, częściej lub rzadziej ;) ale od 1-2 tygodni chwilami nie idzie grać.

 

Chyba mi nikt nie powie że tak powinno być i że to normalne ;) 

 

 

 

Wiem, że @@aquax bezpośrednio nic nie zrobi ale to jest jego serwer i on ogarniał hosting = to on załatwia sprawy z hostingiem. Nie wiem czy to zgłaszał czy nie, nie wiemy co jest powodem lagów ani nie wiemy tego czy kiedykolwiek ustąpią. A niektórzy gracze już naprawdę się niecierpliwią. Chyba lepiej zadbać o to, żeby u nas grali zanim uciekną a nie czekać aż po prostu znajdą lepsze miejsce do gry :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...