Skocz do zawartości
JustBot

 zamknięty Kolejna Skarga Z Mojej Strony

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 28.09.2019 16:10
Nick Admina/Gracza: WarNinG1
Dowód(Ss'y/Demko): 
Świadkowie: caly server o godzinie 16:10

Uzasadnienie: Gram sobie jak codzien na serverze, i nagle dostaje Bana od WarNinG1-a za rzekome ,,czitowanie'' Zazwyczaj jak wyrywałem tu bana, bo to jest juz 9 (PermBan) raz to był po jakis akcjach albo duzej ilosci kili w jenym meczu, tym razem nie mialem ani dobrych statystyk, ani zadnej dziwnej akcji, oczekuje szybkiego unbana, dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolega nic podejrzanego nie robił. Też się zastanawiam za co ban. Warning na PW napisał mi, że złożył rezygnację i że to nie on banował :P A w banach ewidentnie pisze ze to on :D 

Edytowane przez Sadzik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbanowałem nick VAC, a nie JustBot, ale to chyba Ty, zaraz dam rozpiskę wraz z demkiem, pro po rezygnacji, to prawda, że Ją złożyłem :P 

https://multi-head.pl/topic/105454-rezygnacja/?tab=comments#comment-570665

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190928-1600-de_mirage.dem.zip-------> Demko 

0:24-Wcelowałeś się w CT, ale wgl nie zwróciłeś uwagi, że może być gość na palących, albo w bs..+B,

0:30-Szybki strzał+B,

4:43- Prędkość  1/2 tak jakby aim, oraz tą akcję po rozbrojeniu też polecam na 1/2 od razu machnął na prawo+B,

8:59-Niezły one tap, ale też szybki strzał/+B, ;) 

@No Pr0blem @MARCIN3K chcecie to dodajcie coś od Siebie, moim zdaniem typ spalony :) 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogles spojrzec na poprzednie nicki :) Dobra to kiedy dostane unbana? czekam juz godzine :)

 

Z demka mozna wywnioskowac tylko jedno, ze NADAL jestem czysty :)

Edytowane przez JustBot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WaRninG1 Gram na tym serverze kolo ROKU dostalem bana 9 razy i dalej nie potrafisz uswiadomisc sobie ze ktos moze byc lepszy? Vacowe strzaly to moja specjalnosc, ale nigdy nie robilem nic TAK PERFIDNEGO zeby faktycznie jakis PROS moglby powiedziec ze cheatuje, w tej chwili mam cie za typowego niedzielnego gracza, co dostanie dziwnego tapa i uważa ze przeciwnik cheatuje, co w tym przypadku jest bledne. Ogarnij sie bo to nie pierwszy raz kiefdy mnie banujesz :) Oczekuje ponownego sprawdzenia demka i odbanowanie mnie, bo mam weekend i chce czysto pograc w moja ulubiona gre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


*NIE WIEM ALE SIE WYPOWIEM*

generalnie to bylem w tym momencie gdy gracz dostal bana, moim zdaniem nie ma czitow tylko dobrze gra
byly placze ze gracz ma wh to mogles skonsultowac to ze mna, ale jak pisalem do Ciebie na u@ ze nieslusznie go zbanowales to nawet mi nie odpowiedziales
sprawdzales go w ogole na spect? z demka wynika ze nie - wszedles do gry, zostales zabity przez niego raz (w tym momencie slychac placz przez mikro i cos o psie) i dostal od razu bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Freezu napisał:

*NIE WIEM ALE SIE WYPOWIEM*

generalnie to bylem w tym momencie gdy gracz dostal bana, moim zdaniem nie ma czitow tylko dobrze gra
byly placze ze gracz ma wh to mogles skonsultowac to ze mna, ale jak pisalem do Ciebie na u@ ze nieslusznie go zbanowales to nawet mi nie odpowiedziales
sprawdzales go w ogole na spect? z demka wynika ze nie - wszedles do gry, zostales zabity przez niego raz (w tym momencie slychac placz przez mikro i cos o psie) i dostal od razu bana

Sprawdzałem go na poprzedniej mapie i były skargi na pw, żebym wszedł go sprawdzić, na tamtej mapie nic ciekawego z jego strony nie widziałem, a z tej mapy coś podejrzanego moim zdaniem było, nie wiem czemu się wypowiadacie w nie swoich tematach @No Pr0blem i @MARCIN3K ocenią to demko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dobra wsm nikt mi chyba nie zabroni sie wypowiedziec ni

0:24 XDDDDD +B

0:30 na czysto idzie takie coś strzelić -B

4:43 źle skonfigurowane cheaty, albo nieumiejętne ich wykorzystanie +B

8:59 przy spowolnieniu dokładnie widać, tak się silent zachowuje xD +B

 

tak jak szanowni Panowie ubteamowie spalony ziomek jest, sam na takim czymś gram, więc łatwiej mi jest "takie coś" wykryć ;d

ogolnie to nwm czy w ogole mg sie wypowiadac, takze eluuuuuuuuwaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli co okazuje sie nagle ze cheatuje? Rozumiem ze na demku wszystko wyglada inaczej, ale mozna codziennie spotkac mnie na servie i zobaczyc te ,,podejrzane akcje'' w meczu z mojej perspektywy, i faktycznie zobaczyc ze nic nie mam, nie ogarniam tego, gram tu od walonego roku i mialem milion dziwnych akcji, w tym meczu w porownaniu do innych ZADNEJ nie bylo wiec naprawde was nie rozumiem, mam doswiadczenie 1500h+ gram na wysokim DPI i nie mam podkladki, mam specyficzny tryb gry ale boze swiety nie cheatuje nie cheatowałem i nigdy tego nie zrobie :) Dostalem 9 banow i zawsze bylem odbanowywany, dlaczego? bo za kazdym razem osoba ,,trzecia''  stwierdzala ze gram czysto, nie musiala plakac ze ja zabilem, bo poprostu nie grala. Sprawdzcie to walone demo i 20 innych, zobaczycie ze nie cheatuje, odbanujcie mnie i zamknijmy ta sprawe, bo denerwuje mnie to ze nie moge czasami grac na moim ulubionym servie, bo jakis placzek mnie ZNOWU zbanuje. Chociaz ktos moglby ogarnac ta sprawe i dac warningowi i reszcie  do zrozumienia ze nie uzywam zadnych  wspomagaczy? Dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WŁASNIE OBEJRZALEM DEMKO, WEDLUG WAS CZITOWAŁEM NA ROZGRZEWCE? AHAHAHAHHAHAH XDDDD Jestescie naprawde żałośni  xDD

0:24 XDDDDD +B

0:24 +/-B

0:30-Szybki strzał+B,

0:24-Wcelowałeś się w CT, ale wgl nie zwróciłeś uwagi, że może być gość na palących, albo w bs..+B,

Cos z wami jest chyba nie tak, a reszta akcji (4.43 8.59) no naprawde XD to jest juz przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...