Skocz do zawartości
    LOLSON

Propozycje i uwagi na temat forum

Dwie propozycje, pierwsza usunąć z listy wyborów styl 4.2. Drugą propozycje trochę ciężej wytłumaczyć, chodzi o ikony 1629206060_721d19a47b75773db8abe1ed74077, ciężko odróżnić przeczytane od nieprzeczytanych. Proponowałbym większy kontrast, do tego wszystkie działy są grubą czcionką. Nowe tematy przez to nikną w oczach, nie wiem czy przeczytałem. 

W  działach tematy są zawsze pogrubione, nie wiadomo który się odwiedziło.

Edytowano przez MemesiO

rangi graficzne wygkadaja jak pikseloza wprost z painta. Nie da rady poprawić ich jakości bo wygląda to mega słabo @LOLSON    

chociaż ta "3" przy modzie ts3 zrob w takim samym rozmiarze a nie mniejszą. @LOLSON

Edytowano przez Master

Bt LOLSON,

Takie zostają

Jak się pisze nazwe tematu do posta czy powód edycji to nie widać tego co się pisze jest czarne pole z migającym kursorem, oraz te zlepienie wpisów z osiągnięciami, oraz  na czat boxie powiększyć limit wysyłania wiadomości bo to jest cholernie mało lub podwyżcie limit do 4-5 wiadomości  pod rząd :v

win.10

1920/1080

explorer

@LOLSON

na pozostałych 2 ss to na jednym widać że jest czarne pole, a na drugim zaraz po nim "przeciągnąłem" kursorem przez  te pole i widać co jest napisane

2003023995_2019-10-04(4).thumb.png.cd4de9da7bf65d8fcd891030650d0e92.png.a42a5e3c0e5428733f4d094482a402a7.png

2019-10-04 (5).png

2019-10-04 (6).png

2019-10-04 (4).png

Edytowano przez LuckyLoser

Bt LOLSON,

Limit znaków zwiększony. Co do reszty kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi.

22 godziny temu, Master napisał:

rangi graficzne wygkadaja jak pikseloza wprost z painta. Nie da rady poprawić ich jakości bo wygląda to mega słabo @LOLSON    

chociaż ta "3" przy modzie ts3 zrob w takim samym rozmiarze a nie mniejszą. @LOLSON

Ale jak co? Może zwiększ rozdzielczość wyświetlacza, bo tam ani piksela nie widać a idealnie ostry obraz. Zwyzywałbym Cię ale wiesz, cenzura. Także no.

Jak się najedzie kursorem na główną rangę to jej nie pokazuje, inne pokazuje, co widać na ssie, najechałem na premkę, widać było napis premium nad rangą, proponowałbym usunąć te napisy, zostawić rangi. @LOLSON

rangi.thumb.png.0cd920b8be7704522136c0f1ca8bce02.png

A tak swoją drogą, jako ranga pokazuje tytuł, też dziwnie to wygląda ;d

Ps. Oddaj mnie złoty puchar na cb :/

Edytowano przez elo elo 350

Bt LOLSON,

Bo pierwszą masz podaną na profilu i masz tam napisane "REDAKTOR" itp.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się