Skocz do zawartości
MemesiO

 zamknięty Kilka zmian

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza podstawowa zmiana to usunięcie z regulaminu punktu o rushowaniu lub wprowadzenie na serwer anty-rusha.

Druga zmiana to usunięcie tagu z rangą przy nicku w tabeli, zbędne jest do tego ranga pokazywana.

Trzecia zmiana dotyczy rang, według mnie powinny być przyznawane przez KDR. Dochodzi do sytuacji gdzie gracz nie mający umiejętności posiada globala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, saiken napisał:

3ranga serwerowa to nie jest wyznacznik skilla ? edit: ja przy kdr 1,42 będę w top 10 napewno a ale jak vip przyjdzie to tak trch pay to win bo skaczę gdzie chce pistoletówki op mają kevlar ten za 1000 i strzykawki nie mają sensu 105 hp vip 2-jump i 2hp za killa

Nie napisałem o topce tylko o rangach poprzez kdr. Topka to inna sprawa. Obecnie jestem top1 z kdr 2.70, drugi jest @1TAP z KDR 1.65. Gdzieś tam daleko jest Łowca, który ma prawie globala na serwerze i kdr 0.5. 

 

1 godzinę temu, saiken napisał:

1 zmiana nie ma sensu tylko zbędny plugin wystarczy dać ostrzeżenie zazwyczaj piszę że rasz po 1,20 min

Nie ma sensu? Po co mam upominać graczy i ich wywalać z serwera gdzie nie gra za dużo osób. Przy twoim adminowaniu i przestrzeganiu taryfikatora zaraz sam będę tam grał. @LOLSONten serwer idzie na straty czy ktokolwiek się nim zainteresuje? Kilka tematów już pisałem, w dziale zamkniętym także, zero odzewu ze strony osób mających coś do powiedzenia.

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...